Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Neurologji
 • Klinika dhe qendra klinike
 • Laboratore biokimike
 • Poliklinika
 • Ordinanca për sytë
 • Mjekësia E Punës
Повеќе филтриПомалку филтри

Neurologji по градови

Manastir Shkup Stip

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Neurologji

Klinika Nervore - Kabinet


 • Adresa: Nënë Tereza 17 fahu p.9 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Klinika për Neurologji


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

MedikaS


 • Adresa: Jordan Mijallkov 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Poliklinika MedikaC ofron lloje të ndryshme shërbimesh në fushën e Mjekësisë së Punës, Ekzaminimit Sistematik, Oftalmologjisë, ORL, Neuropsikiatrisë, Mjekësisë së Brendshme, Laboratorit Biokimik.

Nerologji-Terapi Fizikale


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Neurokirurgjia


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Neurokirurgjia-drejtoria


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Neurologji-Ambulanca


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Neurologji-EEG


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Neurologji-EMG


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Neurologji-KTM


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Neurologji-Stacionar


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Neuromedika-Vllae


 • Adresa: Vllae 87
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Neuromedika është poliklinika e parë private në R. e Maqedonisë, e cila punon me sukses prej 27 vitesh. Ajo u mundëson të gjithë pacientëve shërbim shëndetësor primar dhe sekondar. Nëpërmjet investimeve të vazhdueshme ajo kontribuon në përmirësimin e cilësisë së shërbimeve. Një theks i veçantë i punës së Neuromedikas është vendosur në shërbimin e plotë mjekësor 24 orësh, duke përfshirë vizitat shtëpiake nga ana e ekipit tonë mjekësor.

Neuropraksis


 • Adresa: Nënë Tereza 35/4 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Kategoritë:

neurologji

Dr. Bogoevski


 • Adresa: QT Sheherzada kati përdhes lok.9
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Mapa

„Го зголемуваме средствата за изградба на водоводи и канализации за следната година и само преку Министерството за транспорт ќе се вложат преку 15 милиони евра ...
сите 21 | | | веќе видена

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) Марко Бислимоски едногласно е избран за претседател на Одборот на регулатори на Енергетската ...
сите 11 | | | веќе видена

Амандманите за Буџетот да се предлагаат анонимно, детало објаснети и поткрепени со анализи и бројки. Ваква промена на процесот на доставување амандмани со ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj