Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Counceling centres
 • Psychologists & counseling centers
 • Counceling centers for children & adolescents (youth)
 • Psychotherapy
 • S.o.s telephone hotlines
 • Ngo'S (Charitable & Nonprofit Non-Governmental Organizations)
 • Marriage Counceling
 • Neuro-Psychiatry
Повеќе филтриПомалку филтри

Counceling centres по градови

Bitola Gostivar Kumanovo Skopje Veles Vinica

Радиус (100км)

Counceling centres

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

AS Anima - psycho wellness and counseling


 • Address : Трајко Јовановски 52
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7829 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

Ас-Анима психовелнес и советувалиште е психолошко советувалипте кое се занимава со психотерапија, советување и едукација на деца и возрасни.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1673948357_96.png?t=true&w=300&h=300

Amigdala


 • Address : Aminta III (Leninova) 73-1/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koncepcija


 • Address : bul.Partizanski Odredi 70-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medical Karadzi tours


 • Address : Bane Andreev Ronkata 2
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nutrimediko


 • Address : Bagdadska 15 lok.5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prv semeen centar


 • Address : Kosturski Heroi (29-ti Noemvri) 50
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Saso Trajkovski


 • Address : Berovski pat, s.Blatec b.b.
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7939 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sinergija


 • Address : Orce Nikolov 190-3/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00

We could help you if you are dealing with: depression, anxiety, phobia, panic, obsessive-compulsive symptoms, anorexia, excessive eating (bulimia), adolescent crisis, middle age crisis,...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574239171_32.png?t=true&w=300&h=300

Unicef-free line for parents (besplatna linija za roditeli)


 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Sun from 15:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Youth center "I want to know"-Kumanovo


 • Address : Branko Bogdanski Gucman b.b.
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Youth center "I want to know"-Shuto Orizari


 • Address : Indira Gandi (Shuto Orizari) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Youth center "I want to know"-Vodno


 • Address : Elisie Popovski Marko 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zorica Sеrafimovska Arsovska


 • Address : Vasko Karangeleski 27/10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 69 | | | веќе видена

Агенцијата за поддршка и промоција на туризмот на Република Северна Македонија, денеска во Битола, ги промовираше резултатите од спроведувањето на двогодишниот ...
сите 17 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel