Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Vinica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Psychologists & counseling centers
 • Psychotherapy
 • Corona virus
 • Counceling centres
 • Counceling centers for children & adolescents (youth)
 • Neuro-Psychiatry
 • Education Centres
 • Marriage Counceling
 • Psychiatrists
 • Drug Abuse Information, Counceling, & Treatment Centers
 • Alcohol Abuse Information, Counceling & Treatment Centers
 • Psychiatric Hospitals & Institutions
 • Management & Business Consultants
 • Ngo'S (Charitable & Nonprofit Non-Governmental Organizations)
 • Training
 • Therapeutic Massage
 • Physicians, Health Clinics & Medical Centers - Privately Owned
 • Publishers & Publishing Houses
 • Clairvoyants
 • Speech & Language Therapists
Повеќе филтриПомалку филтри

Psychologists & counseling centers по градови

Bitola Kavadarci Kocani Kumanovo Prilep Skopje Stip Strumica Vinica

Радиус (100км)

Psychologists & counseling centers

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Modus center


 • Address : Moskovska 9-2/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

Консултативно-едукативен центар, составен од тим на обучени психолози со специјализирани познавања од менаџментот на човечки ресурси, коучинг и организациска психологија преку консултативни услуги, обуки и коучинг им oвозможува на своите клиенти селекција на вистинските луѓе, личен и професионален раст и развој на вработените, максимално развивање на нивните работни потенцијали и нивно интегрирање во ефективни тимови.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1588683973_69.png?t=true&w=300&h=300

Mozaik sovetuvaliste


 • Address : Puskinova 7/a-1/7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neokotreks


 • Address : Bul.Jane Sandanski 11-1/25
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Petar Pan


 • Address : Kole Nedellkovski 20-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prv semeen centar


 • Address : Kosturski Heroi 50
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Psihomodus-s


 • Address : Dimitar Mirasciev 23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stefanovik Sanja


 • Address : Nikolla Rusinski 29/18
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zorba consulting


 • Address : Nikola Rusinski 3-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar Sinteza-Larisa


 • Address : Goce Delcev 14/2-5
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gestalt centre - Aspekti, Training Institute "Mladen Kostikj"


 • Address : Marsal Tito 127
 • Place: Vinica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kogitacio Racionalis


 • Address : Dostoevski 47
 • Place: Kavadarci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Psiholoshka poddrshka za onkoloshki pacienti


 • Address : Psiholozi Mirjana Jovanovska Stojanovska

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Измените на Законот за финансиска помош на инвестициите ќе го поттикнат инвестирањето во регионите кои заостануваат зад скопскиот но нема да го решат клучниот ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel