Modus center


  • Address : Moskovska 9-2/1
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7422 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1588683973_69.png?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Консултативно-едукативен центар, составен од тим на обучени психолози со специјализирани познавања од менаџментот на човечки ресурси, коучинг и организациска психологија преку консултативни услуги, обуки и коучинг им oвозможува на своите клиенти селекција на вистинските луѓе, личен и професионален раст и развој на вработените, максимално развивање на нивните работни потенцијали и нивно интегрирање во ефективни тимови.
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel