Gale tekni
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Granit-mont  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Mzt Inxhiniering


  • Adresa: Shën Kliment Ohridski p.n., lam.2/6
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7908 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

  Mzt Engineering është një furnizues i provuar i pajisjeve në industrinë e automobilave, të energjisë, pajisjet dhe sistemet e transportit, pajisjet e ndërtimit etj., Dhe ekspertët e rendisin atë në mesin e kapaciteteve udhëheqëse në fushën e vizatimeve të thella dhe vulosje metalike në Republikën e Maqedonisë dhe në Ballkan.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/5140464546f33ac4188ee70d5d1a2396.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Punojmë 7 ditë në javë

  Alush Lim


  • Adresa: Lubo Bozhinovski Pish p.n.
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7821 км
  • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 17:00

  Produktet tona përfshijnë një gamë të gjerë përbërësish, nga ulluqet, deri tek elementët më të vegjël metalikë të përdorur dhe që përdoren në përfundimin e ndërtesave moderne.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1623155450_04.png?t=true&w;=300&h;=300
  ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Brusnik


  • Adresa: Dovlexhik p.n.
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7904 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

  Fabrika është pajisur me pajisje moderne për prodhimin e fletë metalike profilizuar, dhe pajisje për ndërtimet çati kallaji

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1474274265_26.gif?t=true&w;=300&h;=300
  Mapa

  Со римување, микрофони и креативна игра со штурчето Свирче, богомолката Богдана и дабарот Дрварко – создадени од вештите рачиња на децата, во петокот (втори ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj