Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pompa benzine
 • Gaz - tregëti dhe distribuim
 • Naftë - kompani nafte
 • Naftë dhe derivate të naftës
 • Benzinë dhe gaz - distributor të autorizuar
 • Stacione Për Kontrolle Teknike Të Automjeteve
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Beton - Prodhim Dhe Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pompa benzine në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Gulf Oil


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 20/I-DP1 (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

Gulf Oil постои повеќе од 100 години и е бренд кој е глобално етаблиран, присутен во повеќе од 100 земји на сите континенти на земјината топка и ја има довербата на милиони клиенти низ светот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577695585_32.jpg?t=true&w=300&h=300

7 VëllezëritKategoritë:

pompa benzine

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AMSM Petrol


 • Adresa: Llazo Tërpovski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 22:00

Kategoritë:

pompa benzine

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avia OilKategoritë:

pompa benzine

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beroviq


 • Adresa: Rr.8 p.n., f.Batincë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7860 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besa Petrol


 • Adresa: Aeroporti sportiv Stenkovec 1-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7844 км

Kategoritë:

pompa benzine

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Best Vej Investmen


 • Adresa: Boris Trajkovski 101
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7859 км

Kategoritë:

pompa benzine

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bllokara Orashec


 • Adresa: Butellska p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deni internacional


 • Adresa: Rr.34 n.22 Lagja.Ilinden
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7859 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

Organizata Denny International është një kompani e specializuar për organizimin e transportit ndërkombëtar të mallrave në trafikun rrugor.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1413974614_02.jpg?t=true&w=300&h=300

Detoil


 • Adresa: Avtopat E75 delnica Katlanovo - Skopje
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7873 км

Kategoritë:

pompa benzine

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Detoil 4/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dimgor-Petrol


 • Adresa: f.Konjare e epërme p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7873 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

Kategoritë:

pompa benzine

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Aktiva


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut 114, Vizbeg (Rruga e Kaçanikut)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fershped


 • Adresa: Kollektorska p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 22:00

Kategoritë:

pompa benzine

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter-Oil/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuvajt oil


 • Adresa: rr.5 nr.180, F.Studeniçan
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7864 км

Kategoritë:

pompa benzine

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luk Oil- Aerodrom


 • Adresa: bul.Sërbia 49
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

pompa benzine

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lukoil - Aco Shopov


 • Adresa: Aco Shopov 18 (Prolleterska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км

Kategoritë:

pompa benzine

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lukoil - Dracevo


 • Adresa: Boris Trajkovski 127 (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7859 км

Kategoritë:

pompa benzine

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lukoil - PetrovecKategoritë:

pompa benzine

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lukoil - Prvomajska


 • Adresa: Boris Trajkovski 88 (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

Kategoritë:

pompa benzine

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

„Царинската управа заедно со сите органи и Министерства во Владата на Република Северна Македонија, прават исклучителни напори за одржување на економската ...
сите 26 | | | веќе видена

Две најголеми швајцарски банки UBS и Credit Suisse беа меѓу последните кои пружаа „отпор“ кон препораките на централната банка да не доделуваат дивиденда од ...
сите 26 | | | веќе видена

Над 600 компании клиенти на Халкбанк, со над 9.600 вработени и со кредитна изложеност во банката во висина од 140 милиони евра, ја прифатија понудата за ...
сите 96 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj