Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Plumbing service & repair
 • District heating utility companies
 • Painting services
 • Plumbing & sewage contractors
 • Housecleaning, office building & industrial cleaning services
 • Residential And Business Facilities - Management And Maintenance
 • Electrical Equipment
 • Air Conditioning - Services & Repair
 • Heating Contractors
 • Electrical Appliances - Repair Services
 • Plastering
 • Heating Appliances
 • Electric Installation (Wire & Cable)
 • Bathroom - Equipment, Fixtures & Accessories
 • Interior Decorators & Designers
 • Plumbing Equipment, Parts & Supplies
 • Bathroom Fixtures & Accessories Retail
 • Air Conditioners & Air Conditioning
 • Heating - Solar Energy
 • Locksmith Companies
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Plumbing service & repair in Skopje

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Akva mont inzinering


 • Address : ul.406 br.21 s.Marino
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andoteh


 • Address : Metodija Shatorov Sharlo 12-1/3 (Rudi Cajevac)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9441 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30

Реновирање и одржување на Вашиот дом. Се грижиме за безбедноста и сигурноста на Вашето домувањe.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1456565487_53.png?t=true&w=300&h=300

Aqua speed (Akva spid)


 • Address : Skupi 9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9436 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aquasave (Akvaseiv)


 • Address : Crvena Voda 31
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9438 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As-mont kompani


 • Address : Venijamin Mancukovski 1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9441 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:30 to 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boromont


 • Address : Anastas Mitrev 24-2/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daplast


 • Address : Lazar Trpkovski 30-1/11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9437 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Darik


 • Address : Vanco Mickov 45
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9437 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goko-sik


 • Address : Blagoja Stefkovski 23-2/7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9441 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hauzmajstor plus


 • Address : M.T.Gologanov 15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9440 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

ХАУЗ МАЈСТОР ПЛУС е лиценцирана компанија со долгогодишно искуство во управување со станбен и деловен простор, хаусмајсторски поправки и професионално одржување на хигената во деловни простории, канцеларии, резиденцијални објекти, објекти за домување, индустриски капацитети и магацини. Со употреба на современи машини и квалитетни средства, пружање на комплетни професионални хаусмајсторски, молерофарбарски и услуги за хортикултурно уредување и одржување Хауз Мајстор Плус претставува вистинскиот избор за одржување и управување на Вашиот имот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555325393_66.png?t=true&w=300&h=300

Kaleceramica


 • Address : Jadranska Msgistrala b.b. (Kacanicki pat)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9434 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:30 • Sat from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lakiterm


 • Address : Juzno Moravski Brigadi 4/1
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Land servis


 • Address : Mishko Mihajlovski 14-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9441 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30 • Sat from 10:00 to 14:00

DOOEL LAND SERVICE is a company for professional cleaning, maintenance of hygiene and disinfection.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550666990_93.png?t=true&w=300&h=300
Map

Легалните приредувачи на игри на среќа директно и индиректно обезбедуваат околу 70.000 работни места, а се поголем е трендот на вработување на млади кадри, ...
сите 31 | | | веќе видена

Во духот на новогодишните и божиќните празници што нè очекуваат, Шпаркасе банка Македонија започнува нова промотивна кампања, наградувајќи ги сите нови ...
сите 47 | | | веќе видена

Северна Македонија ќе стане регионален стартап центар каде младите ќе може да ги реализираат своите бизнис идеи, порачаа денеска вицепремиерот за економски ...
сите 47 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel