Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Strumicë
 • Gjevgjeli
 • Ohër
 • Koçanë
 • Gostivar
 • Kavadar
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Strugë
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Gypa dhe pjesë shtesë për gypa
 • Gypa - prodhim (plastikë)
 • Ujësjellës - pajisje dhe materiale
 • Plastikë - produkte plastike
 • Hekurishte
 • Llamarinë Dhe Produkte Prej Llamarine
 • Plastikë - Prodhues
 • Zorrë Dhe Pjesë Shtesë Për Zorrë
 • Ngrohje - Aparate Dhe Pajisje
 • Radiatorë
 • Sanitari
 • Çelik Dhe Produkte Çeliku - Prodhim Dhe Tregti
 • Ngrohje Qëndrore - Firma
 • Metale Inoksi - Tregti
 • Plastikë - Tregëti Me Produkte Të Gatshme
 • Kaldaja Për Ngrohje Qëndrore
 • Metale - Produkte Prej Metali - Prodhim Dhe Tregti
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Metalurgjia
 • Firma Me Iso Standardizim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Plastikë - gypa dhe pajisje për gypa

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerDërgesë

Metalterm


 • Adresa: Fjodor Dostoevski 72
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:30 deri më 12:30

Firma METALTERM SHPK është e tehemeluar në vitin 1999. Veprimtaria themelore e firmës tone është import dhe tregti të materialeve për ujësjellës, ngrohje, armaturë për ujësjellës dhe ngrohje, instalacione industriale, pajisje për banjo, lesh mineral, si dhe asortimen i gjerë i materialeve nga çeliku I rrezistueshëm ndaj ndryshkut.


Ane kompani MB


 • Adresa: V.S.Bato 6
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Ане Компани МБ е компанија со долгодишно искуство на македонскиот пазар.

Bari Plasteks


 • Adresa: F.Kamenjan
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

Murana2


 • Adresa: rr.104, zona industriale Zhelinë
 • Vendi: Tetovë

Eko Inxhiniering


 • Adresa: Stevo Teodosievski 21-2/1
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Eksperts


 • Adresa: M.T.Golloganov 149 (Ivo Llolla Ribar )
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Eksperts është ndërrmarrje e specializuar në pronësi të vet, e cila merret me ajër të kompresuar si proces i rrumbullaksuar teknologjik, që përfshin prodhimin e tij, trajtimin, shpërndarje dhe shfrytëzim.

Euro Teknika


 • Adresa: Kliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7544 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Euro Teknika


 • Adresa: rr.1550 nr.16 Vizbeg (Rruga e Kaçanikut)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Mapa

НБРСМ ги објави статистичките показатели за финансиските текови за четвртиот квартал од годината која измина со аспект на движењата кај останатите финансиски ...
сите 44 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj