Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Strumicë
 • Kumanovë
 • Gostivar
 • Prilep
 • Strugë
 • Ohër
 • Veles
 • Kërçovë
 • Kavadar
 • Probistip
 • Kriva Pallankë
 • Shën Nikollë
 • Dibër
 • Koçanë
 • Krushevë
 • Radovis
 • Resnjë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pastiçeri
 • Ëmbëlsira - prodhim
 • Torta dhe zbukurime për torta - prodhim dhe tregëti
 • Restorante - qumështi
 • Bukë dhe prodhime prej brumi
 • Byrektore
 • Furra Buke
 • Pastiçer
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Petulla - Prodhim Dhe Porosi
 • Akullore - Prodhim Dhe Tregti
 • Restorante - Piceri
 • Ketering
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
 • Restorante - Ushqim I Shpejtë
 • Çokollatë - Prodhim Dhe Tregti
 • Dasma - Ushqim Dhe Pije
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Pastiçeri

Sabo B


 • Adresa: Çarshia e epërme 47
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

Kategoritë:

pastiçeri

Dudi


 • Adresa: Lubotenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 23:00

Kategoritë:

pastiçeri

Bled


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 124
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 23:00

Amfora


 • Adresa: Todor Cipovski Merxhan 12
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 23:00

Lubljana


 • Adresa: Strasho Pinxhur 55
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

Kategoritë:

pastiçeri

Rinia


 • Adresa: QTQ Trijada lok.93
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 23:00

M House


 • Adresa: Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

Rima


 • Adresa: Jane Sandanski p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 23:00

Viena


 • Adresa: Jane Sandanski 48
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

pastiçeri

Besa


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo p.n.
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 23:00

Agon's cake


 • Adresa: F.Kamenjan
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

pastiçer, pastiçeri

AidaKategoritë:

byrektore, pastiçeri

Just Svit


 • Adresa: Velko Vllahoviq 44
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7821 км

Kategoritë:

pastiçeri

Aksaraj


 • Adresa: Rruga e Shkupit 8, Palma Moll perdhese
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

Kategoritë:

pastiçeri

Eni sweet shop


 • Adresa: Rruga e Shkupit 8, Palma Moll
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км

Kategoritë:

pastiçeri

Te Beki


 • Adresa: F.Bogovinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

Kategoritë:

pastiçeri

Rinia


 • Adresa: F.Bogovinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7822 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 23:00

Kategoritë:

pastiçeri

Besa


 • Adresa: f.Gradec
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7823 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 23:00

Kategoritë:

pastiçeri

Abi


 • Adresa: F.Vrapçisht
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7825 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 23:00

Kategoritë:

pastiçeri

Mapa

Министерката за финансии Нина Ангеловска вчера на прес-конференција во Владата порача дека Буџетот е во добра кондиција и оти финансиите се стабилни, но ...
сите 125 | | | веќе видена

Златните и девизните резерви на Русија достигнаа 557,5 милијарди долари во првите 10 дена од новата година, според најновите податоци на руската централна ...
сите 4 | | | веќе видена

Мобилната лабораторија за испитување на квалитетот на течните горива односно на нафтата и нафтените деривати што ја купи државата пред седум месеци за 512.000 ...
сите 32 | | | веќе видена

Министерството за финансии во последнава година заедно со Народна банка работеше на новиот Закон за платни системи и платежни услуги, со којшто воедно се ...
сите 38 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj