Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Ohër
 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pastiçer
 • Pastiçeri
 • Ëmbëlsira - prodhim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pastiçer

Agon's cake


 • Adresa: f.Kamenjan
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

pastiçer, pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amfora


 • Adresa: Indira Gandi (Shuto Orizari) 101
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antep Baklava


 • Adresa: 4 Korriku 186
 • Vendi: Kërçovë

Kategoritë:

pastiçer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antep Baklava


 • Adresa: Brigadat Proletare 2/1
 • Vendi: Strugë

Kategoritë:

pastiçer, pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antep baklava


 • Adresa: Goce Dellçev 63
 • Vendi: Ohër

Kategoritë:

pastiçer, pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antep baklava


 • Adresa: Ilindenska 253
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

pastiçer, pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antep baklavaKategoritë:

pastiçer, pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antep baklava


 • Adresa: Ruzvelltova 2
 • Vendi: Manastir

Kategoritë:

pastiçer, pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antep baklava


 • Adresa: Goce Dellçev 102
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

pastiçer, pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antep baklava


 • Adresa: Illindenska 37 llok.2
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

pastiçer, pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blondina


 • Adresa: rr.1, f.Novo sellë 1-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7417 км

Kategoritë:

pastiçer, pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Choco Bella


 • Adresa: Llenin 61
 • Vendi: Prilep
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

Kategoritë:

pastiçer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chocoholic


 • Adresa: Nikola Parapunov 11
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

El Rimi


 • Adresa: f.Vasilevë 132
 • Vendi: Strumicë

Kategoritë:

pastiçer, pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koko Nat GoranKategoritë:

pastiçer, pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lili


 • Adresa: Tosho Daskallo 85
 • Vendi: Manastir

Kategoritë:

pastiçer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Matej


 • Adresa: 22 Tetori 9
 • Vendi: Radovis

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rekord Baklava


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

pastiçer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rinia


 • Adresa: rr.20, f.Saraj 33
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

pastiçeri, pastiçer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sahara


 • Adresa: Voin Drashkoci 33
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 21:00

Kategoritë:

pastiçer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претседателот на РКЕ, Марко Бислимовски информира дека во земјава има околу 660.000 домаќинства, а просечната потрошувачка на струја е 416 киловат часови на ...
сите 71 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска денеска ги претстави најновите, априлски, макроекономски проекции на Народната банка, пред ...
сите 132 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе Одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во просек за 1,80 % ...
сите 102 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj