Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Packaging - cardboard
 • Cardboard, carton & corrugated boxes
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Packaging - cardboard in Bitola

Eurokarton


 • Address : Gjorgji Zekovski 42
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10771 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fustelarko borec


 • Address : Industriska b.b., p.fah 74
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10771 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Girma


 • Address : s.Kukurechani
 • Place: Bitola
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MK-Ekopak


 • Address : Kole Kaninski 5-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10769 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Production of high-quality printed material, as well as professional finish

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581497309_98.png?t=true&w=300&h=300

Simbol-kartonaza


 • Address : Karaorman 6
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10768 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vega Proekt


 • Address : Prevalec 20
 • Place: Bitola
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

„Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) во среда да одржи подготвителна и главна седница на која ќе бидат соопштени цените на блок тарифите, изјави денеска ...
сите 234 | | | веќе видена

Во Северна Македонија влегува најголемата инвестиција од основањето на ТИРЗ во 2007 години до денес. Ова не е ниту моја, ниту инвестиција на Владата, ова е ...
сите 22 | | | веќе видена

Сојузот на синдикати на Македонија денеска излезе со реакција по изгласувањето на законските измени на предлог на Министерството за економија работниците во ...
сите 39 | | | веќе видена

За 25% поуспешни се компаниите во кои на раководните и одлучувачките позиции се жени, велат домашни менаџерки и посочуваат дека немањето родова еднаквост во ...
сите 5 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel