Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Traumatology
 • Clinics & state hospitals
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Traumatology

Akus Medikus-D-r Tudzarova I D-r Karadzinov


 • Address : 11-ti Oktomvri 86-3/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9440 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Traumatology-Ambulance (Traumatologija -Ambulanta)


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9440 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Traumatology-Stationary (Traumatologija-Stacionar)


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9440 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

University surgery hospital Sv.Naum Ohridski-Trauma


 • Address : 11-ti Oktomvri 53
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9440 км

Categories:

traumatology

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Нова блок трансакција со акциите на Комерцијална банка. Откупени се две илјади обични акции во вредност од над 412 илјади евра. Кога се работи за блок ...
сите 18 | | | веќе видена

СДСМ обезбедува силна поддршка за земјоделците, со кои се постигнува одржливости и развој на земјоделството, велат од СДСМ. „Се креираат мерки, според ...
сите 63 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Илон Маск соопшти дека првиот учесник во тестирањето на Neuralink може да контролира компјутерски глушец со својот мозок, речиси еден ...
сите 7 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel