Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Osteoporosis – doctor’s practice
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Clinics
 • Orthopedics - practicioners
 • Internal medicine practicioners & physicians
Повеќе филтриПомалку филтри

Osteoporosis – doctor’s practice по градови

Kumanovo Skopje Stip Strumica Veles

Радиус (100км)

Osteoporosis – doctor’s practice

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPublic transportWi-Fi ZoneAirconditionedCards accepted

Dr.Aleksandar Manolev


 • Address : Radishanska 25-A/1 lok.123
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 15:00

Carrier of the profession PhD. Aleksandar Manolev, specialist internist, with postgraduate professional upgrade in Clinical Center Ljubljana, Nuclear medicine, Thyroid section, complete education in the field of thyroid gland.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1512382543_88.png?t=true&w=300&h=300

Orto plus ped/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Arsov Pance


 • Address : 11-ti Oktomvri 4
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7465 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Health Centre-Stip (Zdravstven dom-Stip)


 • Address : Hristijan Karposh b.b
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medika


 • Address : Vancho Kitanov 19
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Osteo-pro-Ka


 • Address : Boris Kidrich 49
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7435 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Народната банка квалитетно, навремено и транспарентно ја извршува статистичката функција, што е од витално значење за обезбедување на макроекономската ...
сите 110 | | | веќе видена

Најголемите ланци малопродажни маркети за стоки од широка потрошувачка, заедно лани оствариле нето добивка од повеќе од 35 милиони евра, покажуваат податоците ...
сите 23 | | | веќе видена

Рекордните цени на златото, кои речиси континуирано растат од почетокот на оваа година, во нагорна линија ја влечат и цената на среброто. Глобалната ...
сите 12 | | | веќе видена

Во Европа годишно се произведуваат од 11 до 12 милиони тони јаболка. Полска е традиционално најголемиот производител со околу 3,5 до четири милиони тони, а ...
сите 2 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel