Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Stip
 • Strumica
 • Kumanovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Orthopedics - practicioners
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • X-ray computed tomography
 • Clinics & state hospitals
 • Cardiology clinics
 • Hospitals
 • Radiology - Medical Practices
 • Gynecology Physicians & Clinics (Women'S Health)
 • Osteoporosis – Doctor’S Practice
 • Magnetic Resonance
 • Urology
 • Therapeutic Massage
 • Medical & Dental X-Ray Laboratories
 • Specialised Surgery
 • Neuro-Psychiatry
 • Clinics
 • Home Visit
 • Occupational Medicine
 • Physical Therapy
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Orthopedics - practicioners

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Ortopedski Bolesti-Stacionar (Ortopedski Bolesti-Stacionar)


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7890 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Osteo-pro-Ka


 • Address : Boris Kidrich 49
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7900 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Poliklinka Mediks


 • Address : Ivan Hadzhinikolov (Ratko Mitrovikj) 155
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7900 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 10:00 to 13:00

Врвни услуги од современата медицина. Резултати базирани на брза и прецизна дијагностика. Секогаш фокусирани во работата за зголемување и проширување на клубот на задоволни пациенти.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1637758683_63.jpg?t=true&w=300&h=300

Prva privatna opsta bolnica-Remedika


 • Address : Bratstvo Edinstvo 29
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈8007 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sante plus


 • Address : Novoproektirana b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7883 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот пазарен инспекторат нема да го чека утрешниот ден, односно целосното завршување на одлуките, туку како и до сега, во континуитет, така и денес ...
сите 104 | | | веќе видена

„Додека некој се занимава со црниот петок, вештерки и слични пророштва, денеска се објавени официјалните податоци за странските директни инвестиции во ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel