Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kumanovë
 • Manastir
 • Vinicë
 • Koçanë
 • Shën Nikollë
 • Stip
 • Kërçovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Organizata të grave
 • Organizata joqeveritare
 • Shoqata
 • Organizata të personave me shikim të dëmtuar
 • S.o.s. - telefona
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Organizata

Agro-Vinka


 • Adresa: Vanço Përke 1/10
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

Пауза: Пон-Пет 15-16ч

Agropallançanka


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Kriva Pallankë

ESE-Shoqata për emancipim, solidaritet dhe barazi të grave


 • Adresa: Maksim Gorki 20-1/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

GIZH-Iniciativa Qytetare e Grave (IQG)


 • Adresa: Sheshi Ilinden p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 14:00

Kham


 • Adresa: Done Bozhinov 56
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Klea Iniciativa qytetare femërore-Manastir


 • Adresa: Partizanska 34
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Lidija-srce shto cuka


 • Adresa: 11 Tetori 44/2-2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:30 deri më 15:30

Lidija-srce shto cuka


 • Adresa: Vanço Përke 62/5
 • Vendi: Stip
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:30 deri më 15:30

Luludi


 • Adresa: Bul.Brigada Maqedono-Kosovare 61
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Luludi


 • Adresa: Llazar Trpovski 1/2/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Mapa

Поранешната скопската челичана „Арцелор Митал“ официјално стана дел од „Либерти Стил“ на моќната ГФГ Алијанса. Либерти Скопје беше превземена на почетокот на ...
сите 49 | | | веќе видена

Финишираат преговорите за утврдување минамална плата. Се бара решение прифатливо за сите, избразни одлуки нема да има, вели вицепремиерот Анѓушев. Согласност ...
сите 85 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи