Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Përkrahje dhe zhvillim - agjenci
 • Ndihmë teknike (organizata të huaja)
Повеќе филтриПомалку филтри

Organizata për zhvillim по градови

Ohër Prilep Shkup Stip Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Organizata për zhvillim

Cirko


 • Adresa: Ruxher Boshkoviq 2, fahu p.464
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GIZ – Fond i Hapur rajonal për Evropën Juglindore


 • Adresa: Aminta III 37-1/1 (Lleninova)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GIZ-Shoqata Gjermane për Bashkëpunim Internacional


 • Adresa: Antonie Grubishiq 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonski Izraelski biznis klub/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Esa Ohrid


 • Adresa: Bul.Turistiçka p.n.
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Preda Plus


 • Adresa: Sotka Xhigixhik 34
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7474 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Zhvillimin e Rajonit të Planifikimit Vardar


 • Adresa: Shefki Sali 4
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për zhvillim të rajonit Lindore


 • Adresa: Vanço Prke 119 kati 2
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонската банкарска асоцијација (МБА) и Народната банка одржаа средби со вицешампионот на Европскиот квиз на парите Христијан Андовски и со двајца од ...
сите 44 | | | веќе видена

Недоволно содржини, атракции, сместувања, услуга, управување со отпад и придржување до протоколите, се само дел од сегментите што ќе мора брзо да ги подобриме ...
сите 23 | | | веќе видена

ОКТА АД - Скопје и Меѓународното училиште НОВА преку меѓусебна соработка пуштија во употреба две фотоволтаични централи, поставени на покривот на двете згради ...
сите 16 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj