Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ordinanca gjinekologjike
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Klinika dhe qendra klinike
 • Sterilitet dhe fertilitet - shërim
 • Spitale
 • Ordinanca Pediatrike
 • Laboratore Biokimike
 • Laboratore Diagnostike
 • Ordinanca Kardiologjike
 • Poliklinika
 • Ordinanca Ortopedike
 • Ordinanca Internistike
 • Ordinanca Stomatologjike (Dentistë)
 • Kirurgji
 • Ordinanca Radiologjike
 • Pulmologjia
 • Psikiatër
 • Neuro Psikiatria
 • Ordinanca Për Vesh, Hundë Dhe Fyt - Otorinolaringologji
 • Vizitë Shtëpiake
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ordinanca gjinekologjike në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerE kualifikuar për foshnjeFëmijët janë të mirëseardhur

D-r Radica Bojçeva


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 21-a/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Mr nga 13:00 deri më 20:00 • Enj - Pr nga 08:00 deri më 15:00

Приватна гинеколошка ординација Д-р Радица Бојчева

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577349913_14.png?t=true&w=300&h=300
ParkingTransport publikWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Ina Gjinekologi dhe obstetrikë


 • Adresa: 8 Marsi 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha , Mr nga 12:00 deri më 20:00 • Ma , Enj - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Dr. Katerina Stankova ka përvojë 20 vjeçare në specializimin e saj (Klinika Gjinekologjike-obstetrike, Remedika, jashtë vendit).

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1516098954_72.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Dr. Mitanoski


 • Adresa: Gjorçe Petrov 12-2/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 08:00 deri më 14:00 • Ma , Enj nga 14:00 deri më 19:30

Ordinanca ofron këto shërbime: 1. Ekzaminim gjinekologjik 2. Test PAP 3. Brise mikrobiologjike 4. Kolposkopi 5. Biopsi të qafës së mitrës 6. Trajtim modern të displazisë së qafës së mitrës (CIN 1, CIN 2, CIN 3) 7. Trajtim të lythave gjenitale 8. Trajtim të polipeve të qafës së mitrës 9. Ciste/abscese të gjëndrës barolonium 10. Biopsia e vulvës 11. Trajtim të polipeve të mitrës 12.Frakcionirim 13. Ultratingull gjinekologjik dhe obstetrik 14. Kontrolle të gjirit 15. Kontroll dhe ndjekje të shtatzënie të rregullt dhe të ndërlikuar

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1578920849_83.png?t=true&w=300&h=300

Njuborn klinikJeta konsiston në bërjen e zgjedhjeve. Për t'u bërë një zgjedhje e informuar në lidhje me trajtimin e infertilitetit kërkon informacion të plotë në lidhje me opsionet tuaja, dhe ne këtu ofrojmë informacione të përgjithshme dhe konkrete për infertilitetin, se si mund të menaxhohet dhe cilat lloje të trajtimeve janë të disponueshme për lloje të ndryshme të infertilitetit dhe problemet lidhur me të.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573563166_2.png?t=true&w=300&h=300
ParkingTransport publikWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreVizita shtëpiake

Manolevi


 • Adresa: Radishanska 25A/1 lok.123
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 19:30

Vizita shtëpiake; Mjekësi internistike; Pediatri

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1435144415_14.jpg?t=true&w=300&h=300

An vi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City Medica


 • Adresa: Bul.Ilinden 107 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Emilija Trajkovska


 • Adresa: Hristo Tatarçev 47-Z-1/1 (Sava Kovaçeviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha nga 14:00 deri më 19:00 • Ma - Pr nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Filip Matevski


 • Adresa: Kosta Novakoviq p.n.
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Irena Risteska Mitanovska


 • Adresa: Branko Zarevski p.n.
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Jurukovska Lidija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Kekik


 • Adresa: M.T.Golloganov 28
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Kuzmanovska Lubica


 • Adresa: Brigada e 2-të Maqedonase 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha , Enj nga 13:00 deri më 20:30 • Ma , Mr , Pr nga 08:00 deri më 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Suzana Ognenovska


 • Adresa: Rr.20 nr.97, f.Saraj
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7418 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Demetra medikal Dr. Olivera Arnaudova


 • Adresa: Vlladimir Komarov 29-3/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha , Enj - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Ma - Mr nga 12:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Di Medika/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dina


 • Adresa: Branko Zarevski 72-1/2 (Dimitrije Çupovski)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7434 км
 • Orari i punës: Ha , Mr nga 12:00 deri më 20:00 • Ma , Enj - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dona


 • Adresa: Hristijan Todorovski Karposh 4/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha nga 13:30 deri më 19:00 • Ma - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Aleksandar Blazhevski


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha , Mr - Enj nga 14:00 deri më 19:00 • Ma , Pr nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Antov


 • Adresa: Dane Krapçev 23/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Cvetanovski Tase/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Cvetko Trajkovski


 • Adresa: Vojvoda Vasil Çakallarov 36/1 (Adolf Ciborovski)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Dimitar Kacarski


 • Adresa: Gradski zid p.n., bllok 4-1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:30
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Dushko Filipovski


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Gjorgji Stamboliev


 • Adresa: Stiv Naumov p.n. (Leningradska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Ma , Enj nga 13:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонски Телеком ги зголеми приходите од продажбата во првото полугодие годинава за 4,1 отсто во споредба со истиот период од претходната година и изнесуваат ...
сите 109 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 22 | | | веќе видена

Пратеничката од ВМРО-ДПМНЕ, Лидија Петкоска, испрати моќна порака до СДСМ за очајната состојба во којашто се наоѓа државата, практично на сите полиња. Ајде ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj