Ina Gjinekologi dhe obstetrikë

ParkingTransport publikWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore


  • Orari i punës: Ha , Mr nga 12:00 deri më 20:00
    Ma , Enj - Pr nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1516098954_72.jpg?t=true&w=300&h=300


Dr. Katerina Stankova ka përvojë 20 vjeçare në specializimin e saj (Klinika Gjinekologjike-obstetrike, Remedika, jashtë vendit).

Ordinanca disponon me4D EHO aparatin më të përsosur në tregun botëror (Medison Accuvix V20 PRESTIGE).

Ofron përkujdesje të personalizuar për klientët - organizon ekzaminime dhe intervenime tek specialistët e njohur nga lëmitë tjera.

Sipas kontratës, dr. Stankova bën lindjen dhe intervenime operative të pacientëve të vetë në spitalin privat Remedika.

Bashkëpunon me Universitetin Thomas Jefferson në Filadelfi, SHBA dhe spitalin Univerzitarë Sharite në Berlin.

Qendra për ultratingull e licencuar nga Thomas Jefferson University, USA.

Shërbime gjinekologjike:
- 2D dhe 3D ultratingull të mitres dhe vezorëve
- PAP, kollposkopi, bioskopi, polipektomi, HPV tipizim, marrjen e strishove për analiza mikrobiologjike
- metoda MBA (IPAS USA) për anlizë të brendësisë së mitrës
- përgatitje për IVF (folikulometri, HSG)
- kontracepcion, këshilltore për të rinjë
- urogjinekologji (prof. V. Anatasova)

Shërbime obstetrike:
- amniocentezë, korionbiopsi
- të gjitha skrinsat në shtatëzëni
- 4D ultrazë me video inçizim, Dopler
- Test për sheqerin e fshehur
më shumë
15%save
71%save
Retail Price - VAT Included:12.500 MKD

Amniocentesis

Retail Price - VAT Included:12.500 MKD

Chorion biopsy

Retail Price - VAT Included:1.200 MKD

Colposcopy

Retail Price - VAT Included:6.000 MKD

Endometrial biopsy

Retail Price - VAT Included:800 MKD

Cervical biopsy

Retail Price - VAT Included:800 MKD

Folikulometrija


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj