D-r Radica Bojçeva

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerE kualifikuar për foshnjeFëmijët janë të mirëseardhur

  • Adresa: bul.Partizanski Odredi 21-a/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Orari i punës: Ha - Mr nga 13:00 deri më 20:00
    Enj - Pr nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577349913_14.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ordinanca private gjinekologjike Dr. Radica Bojçeva kryen:

-Ndjekje të shtatzënisë
-Test Pap
-Eko-ultratingull
-Vizita gjinekologjike
-Mikrobrise
-Kolposkopi
-Eko të gjirit
-Eko 4D
-Skrining të anomalive
-Djegie të lythave -kondilomeve
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj