Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Stip
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Strugë
 • Ohër
 • Veles
 • Strumicë
 • Krushevë
 • Kratovë
 • Berovë
 • Kërçovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ndërmarrje publike
 • Ndërmarrje komunale
 • Pyje dhe pylltari
 • Varreza dhe kapella
 • Dru për ngrohje dhe ashkla
 • Ujë - Administrimi I Ujrave
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Higjiena Komunale
 • Parqe Dhe Gjelbërim - Rregullim Dhe Mirëmbajtje
 • Automobila - Parkingje
 • Telefona Të Rëndësishëm
 • Autobusa - Transport
 • Rrugë - Markim, Mirëmbajtje Dhe Rregullim
 • Fidane - Tregti
 • Lule Dhe Lulishte
 • Sisteme - Fotovoltaike
 • Shërbime Kujdestarie
 • Pastrues Të Ujit
 • Asfalt Dhe Asfaltim
 • Stacionet Dhe Trafiku Hekurudhor
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ndërmarrje publike

Ndërmarrja publike për rrugë


 • Adresa: Vanço Përke p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Novi grobista


 • Adresa: Prilepska p.n.
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ograzhden


 • Adresa: f.Illovicë
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7552 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pajak Sluzba


 • Adresa: Done Bozhinov p.n.
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pajak slluzhba


 • Adresa: rr.16 p.n.
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkingu i Qytetit


 • Adresa: Makedonia 11-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkinzi


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Mavrovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkovi i zelenilo


 • Adresa: bul.Illinden 104
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parqe dhe Gjelbërim


 • Adresa: bul.Illinden 104
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pastërti dhe Gjelbërim


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 30
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pela Higiena


 • Adresa: f.Mogillë
 • Vendi: Manastir
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Plasçkovica


 • Adresa: f.Karbinc
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Posta e Maqedonise se Veriut-Drejtoria


 • Adresa: Orce Nikollov 46
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Proakva


 • Adresa: Naum Ohridski p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7440 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Proakva


 • Adresa: f.Llozhan
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pyjet e Maqedonisë


 • Adresa: Kosta Novakoviq 12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pyjet e Maqedonisë-BOR Kavadar


 • Adresa: Shishka 53
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pyjet e Maqedonisë-Dellçevë


 • Adresa: bul.Maqedonia p.n.
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈7517 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 00:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pyjet e Maqedonisë-Kratovë


 • Adresa: Nikolla Teslla 1
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈7469 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pyjet e Maqedonisë-Maleshevë


 • Adresa: Marshal Tito 1
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7538 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Сегашниот даночен систем е тотално несоодветен, а состојбата е таква што секогаш е време за реформи, вели во интервју за „Макфакс“ универзитетскиот професор ...
сите 130 | | | веќе видена

Дарко Димовски, претседателот на Сојузот на синдикатите на Македонија (ССМ) најави дека ако нема покачување на платите од септември ќе има радикализација. ...
сите 68 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj