Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Stip
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Strugë
 • Ohër
 • Veles
 • Strumicë
 • Krushevë
 • Kratovë
 • Berovë
 • Kërçovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ndërmarrje publike
 • Ndërmarrje komunale
 • Pyje dhe pylltari
 • Varreza dhe kapella
 • Dru për ngrohje dhe ashkla
 • Ujë - Administrimi I Ujrave
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Higjiena Komunale
 • Parqe Dhe Gjelbërim - Rregullim Dhe Mirëmbajtje
 • Automobila - Parkingje
 • Telefona Të Rëndësishëm
 • Autobusa - Transport
 • Rrugë - Markim, Mirëmbajtje Dhe Rregullim
 • Fidane - Tregti
 • Lule Dhe Lulishte
 • Sisteme - Fotovoltaike
 • Shërbime Kujdestarie
 • Pastrues Të Ujit
 • Asfalt Dhe Asfaltim
 • Stacionet Dhe Trafiku Hekurudhor
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ndërmarrje publike

Javno pretprijatie za drzani patista na R.Makedoinija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kamena reka


 • Adresa: Rudarska p.n.
 • Vendi: Makedonska Êamenicë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Komuna


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈10734 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:30 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Komunalec-Gostivar


 • Adresa: Svetozar Pepovski 59
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈10678 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kratovë


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Kratovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lipa-Sh.S.


 • Adresa: Todor Proeski (Marshall Tito) 81
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈10733 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NP Komunalec Polin


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Dojran

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NP Maqedoniarruga-Shtip


 • Adresa: Partizanska 29
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10743 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NP Ndërtimtari e Ulët


 • Adresa: Bul.1 Maji p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NP Ndërtimtari e ulët-Ohër/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NP Ujësjellsi-Manastir


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NP për administrimin e kullotave


 • Adresa: Pionerska 17
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈10720 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NP për administrimin e kullotave


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NP për administrimin e kullotave-Nixhe


 • Adresa: bul.1 Maji 204/19
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NP për administrimin e kullotave-Shkup


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 145
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10681 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NPPK Usluga/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ndërmarrja Publike Komunale - Komunalec


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë (Mosa Pijade) 22-b
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10750 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ndërmarrja Publike Komunale-Sopishtë


 • Adresa: rr.2, Sopishtë 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10688 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Регулаторната комисија за енергетика донесе Одлука со која се врши намалување на малопродажните цени на нафтените деривати во просек за 2,39% во однос на ...
сите 119 | | | веќе видена

Во Монографијата за Стопанската комора на Македонија ќе ги најдете на едно место сите најзначајни иницијативи кои оставиле белег во македонската економија ...
сите 52 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 20 | | | веќе видена

Европската енергетска криза ги остежнува активностите од зеленото сценарио, и во Европа и кај нас, изјави генералниот директор на АД ЕСМ, Васко Ковачевски, на ...
сите 44 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj