Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Veles
 • Stip
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Dellçevë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Klube sportive, asociacione dhe federata
 • Klube për karate
 • Klube për xhudo
 • Mundje - trajnime dhe kurse
 • Fitnes - qendra
 • Not - Shkolla
 • Klube Për Kik-Boks
 • Klube Noti
 • Sport - Qendra, Objekte, Fusha Sporti Dhe Terrene Sportive
 • Shoqata Alpinistësh
 • Klube Skijimi
 • Shoqata
 • Klube - Aikido
 • Aerobik
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mundje - shkathtësi

Ema


 • Adresa: Rr.180 Bllok 70
 • Vendi: Tetovë

Tetova


 • Adresa: F.Shemshovë
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 07:00 deri më 20:30

11 Tetori


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7903 км

Aerodrom


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 114-1/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

Kategoritë:

klube për karate

Agjencia për Fluturime Civile


 • Adresa: Dame Gruev 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Aikido Federata e Maqedonisë


 • Adresa: Stiv Naumov 61
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

Akademia për karate Manastir


 • Adresa: Ivan Millutinoviq 66/21
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

Kategoritë:

klube për karate

Aleks-Delfini


 • Adresa: Bul.Koço Racin p.n., Pishina Olimpike
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 18:00 deri më 20:00

As


 • Adresa: Bul.Maqedonija 29-2/4
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈7943 км

Budo- Qendra për sporte mundëse-akademia për karate tradicionale Nedevi


 • Adresa: Boris Trajkovski 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 18:00 deri më 00:00

Bushido


 • Adresa: Alekso Demnievski p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км

Elen 1


 • Adresa: Ilco Dimov 18
 • Vendi: Kavadar

Kategoritë:

klube për karate

Mapa

Партнерство за подобра бизнис регулатива одржа Форум за стимулирање на растот на работната сила во ИКТ индустријата. Целта на настанот беше да се презентираат ...
сите 83 | | | веќе видена

Организацијата за економска соработка и развој (ОЕЦД) остро остро ја намали својата прогноза за глобален раст на најниско ниво од последната глобална ...
сите 9 | | | веќе видена

Ново Volvo Car Финансирање со фиксна каматна стапка од 4,5%! По отворањето на новиот салон на Volvo Cars во Скопје, компанијата Премиум АГС деновиве претстави ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи