Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Klube për xhudo по градови

Kavadar Koçanë Manastir Prilep Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Klube për xhudo

Ipon


 • Adresa: Divizioni i 50-të 36/20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

klube për xhudo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gladijator


 • Adresa: Goce Dellçev 39
 • Vendi: Koçanë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 20:00 deri më 21:30

Kategoritë:

klube për xhudo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kozhuvçanka


 • Adresa: 29 Nëntori 5-b
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 19:00 deri më 20:30

Kategoritë:

klube për xhudo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pelister Budo centar


 • Adresa: Stiv Naumov 61-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prilep


 • Adresa: Orde Çopella 8
 • Vendi: Prilep
 • Orari i punës: Ma , Enj nga 19:30 deri më 21:00

Kategoritë:

klube për xhudo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Seishin


 • Adresa: Mosha Prijade 10-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км

Kategoritë:

klube për xhudo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Ако се случи ново затворање од есен, македонската економија ќе се соочи со катастрофални и непоправливи последици, предупредуваат стопанствениците. Велат дека ...
| | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска е вклучена во иницијативата на водечкиот глобален информативен сервис за централно банкарство и ...
сите 10 | | | веќе видена

Министерот за финансии Фатмир Бесими преку својот фејсбук соопшти дека американскиот Стејт департмент ги оценил како транспарентни јавните финансии и ...
сите 8 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj