Metal-net

Punojmë 7 ditë në javëDërgesë

  • Adresa: 11 Tetori p.n., fahu p.70
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7861 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1560850583_62.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Метал-Нет – Куманово е компанија за трговија на големо и мало на материјали од црна металургија.

Трговија со челични цевки (шавни и бешавни), профили, носачи, лимови (топло валани, ладно валани и поцинкувани), флахови, винкли, поцинкувана трака, материјали за заварување, округли правоаголни и квадратни челици за машинска обработка, алатни челици, инокс, бронза, мрежи и жици. Вршиме услуги сечење на бонсек до ф 450 мм и сечење на лимови со дебелини од 0.3 мм до 2.0 мм

Трговија на големо и мало се врши од 3 магацини, трговија на мало во 1 продавница.

Инфо (телефони и локации):

[ комерцијала / продажба – Куманово ]
031 425 885
031 414 015
https://goo.gl/maps/ZudG7dAXc95TRp9x7

[ книговодство / финансии ]
031 416 754

[ магацин Искра – Куманово ]
031 414 079
https://goo.gl/maps/LZiiwAVTPAaVbzvw9

[ продавница Куманово ]
071 234 373
https://goo.gl/maps/QpsSnfxj1YPaVtFs8

[ магацин Скопје , комерцијала / продажба ]
02 511 2681
https://goo.gl/maps/5CL16sqUFfwEKTeQA

[ магацин АгроКуманово – Куманово ]
031 419 079
https://goo.gl/maps/GEaRZFiXoV9NpwMx8
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj