Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Judo clubs по градови

Bitola Kavadarci Kocani Prilep Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Judo clubs

Ipon


 • Address : 50-ta Divizija 36/20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

judo clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gladijator


 • Address : Goce Delcev 39
 • Place: Kocani
 • Working Hours: Mon - Fri from 20:00 to 21:30

Categories:

judo clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kozuvcanka


 • Address : 29-ti Noemvri 5-b
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Tue - Sun from 19:00 to 20:30

Categories:

judo clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pelister Budo center


 • Address : Stiv Naumov 61-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prilep


 • Address : Orde Copela 8
 • Place: Prilep
 • Working Hours: Tue , Thu from 19:30 to 21:00

Categories:

judo clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Seishin


 • Address : Mosha Pijade 10-a
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км

Categories:

judo clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Пензионерите со јануарската пензија ќе добиваат поголема пензија по основ на усогласување на пензијата со порастот на трошоците за живот кои во второто ...
сите 29 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска на својата фејсбук страница напиша дека поддршката на домашниот туризам и ваучерите „Дома си е дома“ дадоа одлични резултати за ...
сите 65 | | | веќе видена

Бројот на згаснати фирми во минатата година е во рамки на просекот, за разлика од бројот на невработени лица кој забележа раст поради пандемијата на ...
сите 72 | | | веќе видена

Високото ниво на девизните резерви акумулирани во периодот пред пандемијата ѝ овозможи на Народната банка да реагира навремено и смело преку намалување на ...
сите 79 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel