Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Aikido - clubs по градови

Bitola Skopje Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Aikido - clubs

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Parking

Aikido club Henbo


 • Address : Apostol Guslarot 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Fri from 20:30 to 22:00

Учете аикидо според една од најефикасните методологии. Низ тренинзите запознајте го своето тело и своите можности. Аикидото ја зголемува способноста за концентрација, го намалува стресот и ја зајакнува самодовербата. И најважно - ви го чува здравјето!

Categories:

aikido - clubs

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568615842_87.png?t=true&w=300&h=300

Aikido Dodzo ZEN DO


 • Address : bul.Kocho Racin b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км

Categories:

aikido - clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aikido club Hoshi


 • Address : Bukovikj 4-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10688 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 22:00

Categories:

aikido - clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Keiko


 • Address : bul.8-mi Septemvri (Oktomvriska revolucija) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км

Categories:

aikido - clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marui


 • Address : Hristo Batandzhiev (Socijalistichka zora) 44
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10680 км

Categories:

aikido - clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pat kon mirot(Road through peace)-AikidoCategories:

aikido - clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Realen Aikido SkopjeCategories:

aikido - clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Busido


 • Address : Alekso Demnievski b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10726 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pelister Budo center/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RandoriCategories:

aikido - clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот пазарен инспекторат минатиот месец спровел повеќе од 1.500 надзори на цела територија на Македонија при што за констатираните прекршоци на субјекти ...
сите 41 | | | веќе видена

Земјите од ЕУ го прифатија предлогот на Европската комисија за ограничување на цените на руските нафтени деривати, објави денеска Ројтерс. Европските дипломати ...
сите 29 | | | веќе видена

Оваа година швајцарската компанија Нестле ќе мора дополнително да ги зголеми цените на своите прехранбени производи за да ги компензира повисоките трошоци за ...
сите 56 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel