Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Manastir
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Ohër
 • Strugë
 • Veles
 • Stip
 • Kërçovë
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Koçanë
 • Radovis
 • Vinicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante për dasma
 • Restorante nga a deri në zh
 • Dasma - lule dhe dekorime të tjera
 • Lule dhe lulishte
 • Hotele
 • Dasma - Organizatorë Dhe Planifikues
 • Dasma - Materiale Promovuese
 • Ketering
 • Restorante - Kombëtarë
 • Muzikantë Dhe Grupe Muzikore
 • Festa - Organizatorë Dhe Planifikues
 • Muzikantë - Dasma Dhe Ahengje
 • Ngjarje - Organizim
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Materiale Dekorative
 • Gift-Shop
 • Balona Për Festa (Tullumbace) - Tregti Dhe Distributerë
 • Lule - Dërgesë
 • Shtypshkronja
 • Konferenca - Organizim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Martesa

Vavilon


 • Adresa: Fallanga Maqedonase 24 (Ivo Llolla Ribar)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7482 км

Vesna


 • Adresa: Leninova 15
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

ViganVila Molika


 • Adresa: Dovlexhik 81-v
 • Vendi: Manastir

Vila Park


 • Adresa: Bllagoj Jankov-Muçeto 5
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 00:00 • Sh nga 07:00 deri më 01:00

Вила Парк Хотел го редефинира современиот луксуз во срцето на Струмица со космополитско, но и локален дух, кој ќе ви понуди посебни гурмански и забавни искуства.

Viritus


 • Adresa: Blagoj Straçkov 6
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

Vodenica


 • Adresa: M.T.Golloganov 69
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

Wedding House


 • Adresa: Pat za Kitka 42
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7434 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 01:00

Mapa

Додека од надлежното министерство за финансии тврдат дека јавниот долг е стабилизиран и умерен, дополнителната заменичка обвинува дека државата урива рекорди ...
сите 86 | | | веќе видена

На повидок е нов бонбона бизнис. Ова е огромен скандал. СДСМ на 50-тина дена пред избори го раскрчмува Тиквешко Езеро и целиот воден фонд на Црна Река. Власта ...
сите 47 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj