Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante për dasma
 • Hotele
 • Dasma - lule dhe dekorime të tjera
 • Restorante nga a deri në zh
 • Lule dhe lulishte
 • Dasma - Materiale Promovuese
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Martesa në Strumicë

Amor Garden


 • Adresa: Zona industriale Veri p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км

Amor Palas


 • Adresa: Zona industriale Veri p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км

Delo


 • Adresa: Shirok Doll 11
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

Fidani


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 31
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

Flora-g


 • Adresa: Marshall Tito 31
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00 • Sh nga 11:00 deri më 17:00

Kasamento


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 31
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 21:00 • Sh - D nga 09:00 deri më 13:00

Mis StonPalla


 • Adresa: Zona industriale Veri p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

Rojal Park


 • Adresa: Zona industriale Veri
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км

Sofija Gift


 • Adresa: Goce Dellçev
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00 • D nga 08:00 deri më 15:00

Mapa

Незаконско, но и скандалозно работење на Бирото за регионален развој. Државниот завод за ревизија нотира низа фрапантни неправилности, непочитување на ...
сите 11 | | | веќе видена

Од 190 илјади корисници во играта МојДДВ #МојаНаграда речиси 640 добиле парична награда а вкупната сума на додели награди изнесува 9,1 милиони денари. Ова ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj