Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Teknikë e bardhë - riparime - individë
 • Aparate për amvisëri - riparime dhe servise
 • Makina për larje dhe tharje - riparime dhe servis
 • Elektriçistë - individë
 • Elektro servise
 • Klimatizim - Shërbime Dhe Riparime
 • Klimatizues Dhe Klimatizim
 • Industri - Makineri Dhe Pajisje Industriale - Riparim Dhe Pastrim
Повеќе филтриПомалку филтри

Makina - riparime dhe servis по градови

Gostivar Kumanovë Manastir Shkup Shën Nikollë Strumicë Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Makina - riparime dhe servis

Kitan


 • Adresa: Bulevardi i Jugut p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:00 • Sh nga 07:30 deri më 14:00

Mapa

Од денеска дизелот поевтин за 1,5 денар, а цената на бензините остане иста. Малопродажните цени на бензините „евросупер БС-95“ и „евросупер БС-98“ остануваат ...
сите 53 | | | веќе видена

Годинава младите земјоделци кои ќе почнат сопствен бизнис ќе имаа право на двојно поголема финансиска поддршка. Наместо досегашните 10.000, им следуваат по ...
сите 26 | | | веќе видена

Поразувачки е кога Македонец кој отишол на саем за храна да го изеде сопствениот срам, како што тоа му се случило на нашинецот Зоран Стефановски во Германија. ...
сите 6 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj