Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Magazina për ushqim dhe për produkte të konsumit të gjerë
 • Ushqim - tregti me shumicë
 • Ushqim - distribuim
 • Ushqim kokrra
 • Produkte konditore
 • Sheqer - Prodhim Dhe Tregti
 • Pije Alkoolike - Tregti
 • Perime - Prodhim, Përpunim Dhe Tregti
 • Tregti Me Shumicë Dhe Pakicë
 • Fruta - Përpunim, Prodhim Dhe Tregti Me Shumicë
 • Pije Joalkoolike (Të Gazuara) - Tregti
 • Magazina
 • Leblebitore
 • Distributorë
 • Qumësht Dhe Produkte Qumështi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Magazina për ushqim dhe për produkte të konsumit të gjerë në Shkup

Atlantik DOOEL


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut 103 (Rruga e Kaçanikut)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 18:00

Atlantik blenë, importon dhe eksporton pemë dhe perime të freskëta. Blerja bëhet me shumicë dhe pakicë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/e4323c7422000f7f9075757f34469106.jpg?t=true&w=300&h=300

Bima Nuts


 • Adresa: 16 Makedonska brigada b.b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bima Nuts


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut p.n. (Rruga e Kaçanikut)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bima Nuts


 • Adresa: bul.Brigada e 16-të Maqedonase p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bomago


 • Adresa: Pero Nakov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7430 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bosa dva


 • Adresa: Rr.840 nr.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dubai mm


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut 8 (Rruga e Kaçanikut)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Glin


 • Adresa: Butellska 77-a, Radishani
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Is Bs/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kvatro


 • Adresa: Pero Nakov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7431 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00 • D nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mako market


 • Adresa: Boris Trajkovski 288 (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7432 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Miks


 • Adresa: Sime Nastevski 10-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PL Logistik


 • Adresa: Illinden 35
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Toni Karo


 • Adresa: bul.ASNOM 7-1/50
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tri Trgovca/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ubejd


 • Adresa: Pero Nakov p.n., afër rampës
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од јануари до април вкупната реализација на капиталните расходи е 19,5 отсто, но ако се спореди со тој период од минатата година тие се повисоки за 51,5 отсто, ...
сите 18 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација со економските ресори и инвестиции Фатмир Битиќи, денеска оствари средба со новоименуваниот амбасадор ...
сите 11 | | | веќе видена

Во услови на едногодишна пандемија на коронавирусот, падна личната потрошувачка на граѓаните. Според официјалните податоци ,во 2020 година граѓаните потрошиле ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj