Land servis

Punojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: Mishko Mihajllovski 14-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км

  • Telefon 2: 02 2554151
  • Faksi: 02 2554151
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30
    Sh nga 10:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550666990_93.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

LAND -SERVIS – pastrim profesional dhe mirëmbajtje e higjienës.
Land Servis është kompani lidere në vendosjen e standardeve për shërbime nga fusha e pastrimit profesional, mirëmbajtje të higjienës dhe dezinfektim.

Shërbime:
- Përgatitja e planeve organizative për pastrim me ofertë teknike dhe ekonomike, me kërkesë të klientit
- Pastrim dhe mirëmbajtje aktuale profesionale dhe të përgjithshme dhe mirëmbajtje të objekteve (industriale dhe hotelierie, qendra tregtare, institucione shëndetësore, banka, hotele, ambasada dhe rezidenca, ndërtesa arsimore dhe administrative, pallate, apartamente individuale).
- Pastrim i sipërfaqeve xhami të paarritshme, fasadave dhe bordeve të reklamave.
- Larja e qilimave dhe garniturave për ndenje
- Pastrimi dhe mbrojtje e dyshemeve të forta (mermer, granit, qeramikë, etj.) me aplikimin e emulsionit mbrojtës.
- Dezinfektim
- Mirëmbajtje e zonave të gjelbra

Land-Service SHPKNJ është në zhvillim të vazhdueshëm dhe vazhdimisht monitoron ndryshimet në treg, në përputhje me nevojat e sapoformuara, investon në metodat primare, me shpejtësi dhe fleksibilitet dhe me qëllimin e vetëm të përmbushjes së nevojave dhe tejkalimin e pritjes së konsumatorëve. Në përputhje me nevojat e infrastrukturës tuaj -Land Servis do të sigurojë të gjitha pajisjet dhe makinat moderne të gjeneratës së fundit të prodhimit nga firma amerikane lidere TENNANT. Mjetet, materialet dhe produktet për pastrim janë përzgjedhur sipas një përzgjedhjeje rigoroze për vlerësim në përputhje me rregullativat e Republikës së Maqedonisë dhe BE-së, licencat e prodhimit dhe licenca për lëshim në treg, si dhe sistemet e menaxhimit ISO për cilësi, mbrojtjen e mjedisit dhe siguri në punë, me të cilën Land Servis me qëllime aplikative del në treg dhe i vendos ato në praktikë. Land Servis SHPKNJ për realizimin e të gjithë procesit të pastrimit ka një profil të vazhdueshëm të personelit të kualifikuar me përvojë shumëvjeçare për pastrim të hapësirave të ngjashme me kërkesa të veçanta.

LAND SERVIS- SINONIM PËR HIGJIENË TË VAZHDUESHME!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj