Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Ohër
 • Gostivar
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pastrim kimik - servise
 • Pastrim dhe larje të qilimave dhe tepihëve
 • Larje dhe hekurosje – servise
 • Pastrim dhe larje - servise dhe shërbime - firma
 • Rrobaqepës
 • Automobila - Lavazhe
 • Pastrim - Makina Dhe Pajisje
 • Pastrim Kimik - Pajisje
 • Gastronomi - Pajisje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Pastrim kimik - servise

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPaqesë me kartela kreditoreDërgesëQasëse për persona të hendikepuar

5asec Macedonia


 • Adresa: Vasil Gjorgov 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh - D nga 10:00 deri më 20:00

Të pranishëm në të gjithë botën, 5àSec paraqet një nga kompanitë kryesore në industrinë e pastrimit kimik. Kompania 5àSec ofron shërbime me cilësinë më të lartë, duke vendosur zhvillim të qëndrueshëm dhe duke respektuar mjedisin.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1622026186_36.jpg?t=true&w=300&h=300
Punojmë 7 ditë në javë

Pingvin


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 13 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00 • D nga 10:00 deri më 22:00

Дејноста на работење се состои во суво и водено перење и пеглање на сите видови текстил, свила и кожа, боење на текстил, како и шнајдерски работи.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579164543_55.png?t=true&w=300&h=300

Clean Dom


 • Adresa: Dimo Haxhi Dimov 21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

Генерално чистење на деловен и станбен простор

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1615891419_9.png?t=true&w=300&h=300

Eko


 • Adresa: Çeshell 4
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eks Etilen


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 345/4
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Etilen


 • Adresa: Bllagoja Toska 206
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sg Clean


 • Adresa: F.Falisht
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Swan


 • Adresa: f.Dobrosht
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

1 Sim Rat 2000


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 6 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

1 Sim Rat 2000


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 79-a lok.24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albos hem/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alma Klining


 • Adresa: Ohridska 1
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ampa-promВулканизер, перење, подмачкување, одржување, замена на гуми, моторни масла, филтри, заварување.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1614341882_66.png?t=true&w=300&h=300

Avto Arena


 • Adresa: 11 Tetori 66-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bajer


 • Adresa: Filipi i Dyte 107
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bedzovski Kompani


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 14
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bell Llotos 1509


 • Adresa: Kosta Kirkov 5 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Bel Lotos 1509 është një kompani që kryen pastrimin e apartamenteve, ndërtesave tregtare dhe depove.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1616590482_72.png?t=true&w=300&h=300

Bell llotos Nestorovski


 • Adresa: Skupi 5-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bomi auto


 • Adresa: Skupi 1
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Buba Mara/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar


 • Adresa: Vasil Bërklevski 8
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cistko


 • Adresa: Kej Marshall Tito 66
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cleaner


 • Adresa: Bul.ASNOM 118/1-18
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 22:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Човечкиот капитал е во директна корелација со економскиот раст, односно преку раст на знаењата и вештините на граѓаните може да се делува кон забрзување на ...
сите 66 | | | веќе видена

Осигурителниот пазар порасна за 5 отсто во првите три месеци годинава, а продажбата на полиси (бруто полисирана премија БПП) достигна 2,69 милијарди денари ...
сите 12 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Овој пат финансиските пазари не беа толку нетрпеливи додека го исчекуваа состанокот на Федералната банка. Клучното прашање е како ФЕД ...
сите 11 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj