Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Strumicë
 • Manastir
 • Ohër
 • Koçanë
 • Veles
 • Kumanovë
 • Strugë
 • Gostivar
 • Stip
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Shën Nikollë
 • Probistip
 • Kërçovë
 • Vinicë
 • Mavrovë
 • Bogdanc
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Lule dhe lulishte
 • Dasma - lule dhe dekorime të tjera
 • Gift-shop
 • Parqe dhe gjelbërim - rregullim dhe mirëmbajtje
 • Shatërvane - punime dhe tregti
 • Lule - Dërgesë
 • Hortikulturë - Pajisje Dhe Shërbime
 • Oranzheri
 • Fidane - Tregti
 • Fidanishte
 • Ujitje - Pajisje Dhe Realizim
 • Suvenire
 • Plehëra - Natyrale Dhe Artificiale
 • Materiale Dekorative
 • Humus
 • Parfumeri
 • Perime - Prodhim, Përpunim Dhe Tregti
 • Kopshte - Shërbime
 • Pishina - Ndërtues
 • Pishina - Pajisje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Kopshte - lulishte

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Ramos Iliadis


 • Adresa: Boris Trajkovski 34/3 (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7857 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Ramos Iliadis - Më shumë se 4000 produkte - me shumicë.

City FlowersQyteti Flores është një kompani që u ofron klientëve të saj një mundësi online urdhërimi të llojeve të ndryshme të luleve të freskëta, bouquets dhe enë lule dhe shpërndarjen e tyre direkt në derën tuaj.


AC Kika


 • Adresa: Goce Delçev 3
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

lule dhe lulishte

Agroballkan


 • Adresa: Rr.154 nr.11
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 17:00

Agroballkan - Ikebana


 • Adresa: Strasho Pinxhur 47
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 20:00

Bambus


 • Adresa: Marshall Tito
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Пауза: Пон-Саб 13-16ч

Kategoritë:

lule dhe lulishte

Bo-bo


 • Adresa: Bllagoja Toska 49/2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 20:00

Cheiv


 • Adresa: Abdyl Frashëri 60
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Kategoritë:

lule dhe lulishte

Ciklamia


 • Adresa: Ilindeni 166
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:00

Cikllama


 • Adresa: Goce Delçev 39-a (Boris Kidriç)
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Coko bon


 • Adresa: Goce Delçev 1 (Boris Kidriç)
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

Kategoritë:

lule dhe lulishte

Ekstra Park


 • Adresa: Reçicë e Vogël
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

Ema Mels


 • Adresa: 29 Nëntori 52
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 20:00

Fragolla


 • Adresa: Beliçica 43
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

Kategoritë:

lule dhe lulishte

Garden Center


 • Adresa: F.Strimnicë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7825 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 16:00

Jasmin


 • Adresa: Jane Sandanski 57
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 16:30

Kategoritë:

lule dhe lulishte

Kallija


 • Adresa: Marshall Tito 39
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 11:00 deri më 15:00

Kategoritë:

lule dhe lulishte

Kamelija


 • Adresa: Boris Kidriç 39/2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00 • D nga 08:00 deri më 15:00

Kategoritë:

lule dhe lulishte

Krin


 • Adresa: Nikolla Teslla 29
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

lule dhe lulishte

Mapa

Партнерство за подобра бизнис регулатива одржа Форум за стимулирање на растот на работната сила во ИКТ индустријата. Целта на настанот беше да се презентираат ...
сите 83 | | | веќе видена

Пратеникот од СДСМ и владечкото мнозинство, Диме Велковски, денеска во своето излагање на Комисијата за финансирање и буџет ги истакна суштинските и реални ...
сите 75 | | | веќе видена

Организацијата за економска соработка и развој (ОЕЦД) остро остро ја намали својата прогноза за глобален раст на најниско ниво од последната глобална ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи