H.F.S. Lifting

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Nikolla Parapunov 39/26-3, QT Karposh 4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7848 км

  • Telefon 2: 02 3090682
  • Faksi: 02 3090684
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1424341641_87.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

H.F.S. Lifting e përfaqësues Austriak në Maqedoni, merret me shitjen e pajisjeve për ndërtimtari dhe ngritjen e peshave.

- Zinxhirë për konsumim të gjerë
- Zinxhirë specifik
- Zinxhirë që nuk ndryshket
- Pajisje për siguri të peshës
- Lenta rrethore të pakufishme
- Lenta me hallka
- Zinxhirë klasa 80
- Ngritëse elektrike
- Ngritëse manuale – zinxhirë
- Pajisje për marrjen e peshës

ME NE ÇDO PESHË ËSHTË E LEHTË
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj