Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Prilep
 • Tetovo
 • Veles
 • Gostivar
 • Strumica
 • Kavadarci
 • Gevgelija
 • Kumanovo
 • Kocani
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kebab grill traditional restaurants
 • Restaurants a - z
 • Grill (barbecue) foods & carry out
 • Taverns
 • Fast food restaurants
 • Steak, Grill & Barbecue Restaurants
 • Corona Virus
 • Полициски Час - Достава На Храна И Намирници
 • Butchers
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kebab grill traditional restaurants


Ajhan gril


 • Address : Gorna Carsija 1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Matrance


 • Address : Todor Cipovski Merdzan 12
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Venera


 • Address : Belicica 21
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fontana Elf


 • Address : Abdul Fraseri 1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Te Ljuta


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luli/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fountain Repe-Rimini (Fontana Repe-Rimini)


 • Address : Bratstvo Edinstvo b.b.
 • Place: Debar
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fountain (Fontana)


 • Address : Boris Kidric b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aroma


 • Address : s.Kamenjane
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mistore Beli


 • Address : s.Gradec
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7822 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 22:00 • Sat from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mal Cardak


 • Address : Borce Jovanoski 74
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7830 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daka


 • Address : Belicica 1
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7830 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lovec


 • Address : Pance Poposki 12
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7830 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sampion 1


 • Address : TC GJorce Petrov 18 lok.3/12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj 61


 • Address : Aco Shopov 61 (Proleterska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viva


 • Address : Aco Shopov b.b. (Proleterska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj 61


 • Address : Esperanto b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sofra


 • Address : Nikola Parapunov b.b lok.22
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ukus


 • Address : Indira Gandi 38 (Suto Orizari)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boro-Miki


 • Address : Radisanska 4/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Германски бизнисмени изразуваат незадоволство од намерата на Владата да го ограничи приливот на работна сила од Западен Балкан на 25.000 годишно.Тие велат дека ...
сите 22 | | | веќе видена

Со објава во јавноста Комерцијална банка АД Скопје демантира дека има побарувања од Еуростандард и дека нема хипотека на зградата на банката, откако истата ја ...
сите 66 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски денеска оствари средба со гувернерката на Народната банка на Република Северна Македонија, Анита Ангеловска-Бежоска, за ...
сите 274 | | | веќе видена

Тешко дека работите можеа да изгледаат полошо за Велика Британија. Таа не само што забележа најголем број смртни случаи од коронавирусот во Европа – дури и по ...
сите 83 | | | веќе видена

За Британците Македонија е најевтина земја во Европа, сосе кафе, теретана и деловен ручеk. Македонија е најевтината земја во цела Европа за Британците да се ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel