Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
 • Bitola
 • Struga
 • Veles
 • Gostivar
 • Tetovo
 • Stip
 • Kicevo
 • Kumanovo
 • Kavadarci
 • Strumica
 • Ohrid
 • Kocani
 • Gevgelija
 • Vinica
 • Radovis
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Burek
 • Bakeries
 • Bake shops
 • Candy & confectioneries retail
 • Delicatessens restaurants
 • Fast Food Restaurants
 • Furnaces & Industrial Ovens
 • Pizzerias - Restaurants
 • Cakes & Cake Decorations - Manufacturers & Retail
 • Haberdashery
 • Restaurants - Pastrmajlija
 • Mekici Donuts - Manufacturers & Carry Out Orders
 • Confectionery - Manufacturers
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Burek


Aida


 • Address : s.Kamenjane
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈9422 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bleta es


 • Address : s.Arnakija
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈9436 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fani


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈9419 км

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Midpoint


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈9419 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mirela 2


 • Address : 29-ti Noemvri b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈9419 км

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Reklama


 • Address : Kompleks Bazar 2
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈9419 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 00:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rinor


 • Address : s.Zelino
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈9425 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Suela Eden


 • Address : Stipska 151 lok.
 • Place: Tetovo

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zoki krajce


 • Address : ul.120 b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈9419 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 13:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

120-ka


 • Address : ul.120 br.77
 • Place: Kumanovo

Categories:

haberdashery, burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

120-ka


 • Address : Done Bozinov 53
 • Place: Kumanovo

Categories:

haberdashery, burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Abba


 • Address : Dame Gruev 9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9443 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albi


 • Address : Elpida Karamandi 4
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈9523 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 15:00 • Sun from 07:00 to 13:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandrija-2000


 • Address : Heroj Karpos 18
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈9506 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 05:00 to 15:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alhris


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈9522 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 05:00 to 00:00 • Sat from 05:00 to 10:00
 • Пауза: Mon - Fri from 12:00 to 20:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ane


 • Address : 16-ta Makedonska brigada 2 lok.9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9444 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 14:00 • Sat - Sun from 06:00 to 13:00

Categories:

burek, bakeries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angels


 • Address : Leninova 1
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ani


 • Address : Kole Nedelkovski b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈9573 км

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bafalo


 • Address : Boris Kidric lok.6 1-a-2/1
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈9506 км

Categories:

bakeries, burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bafalo


 • Address : Blagoja Caneski-Celoto 8/1
 • Place: Prilep
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 15:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Во вечерашното гостување во телевизија Алфа, дополнителната заменик министерка за финансии, Гордана Димитриеска Кочоска истакна дека голема грешка ќе беше ...
сите 14 | | | веќе видена

Како што и најавија, банките јавно ги објавија олеснетите услови за исплата на кредитните обврски на граѓаните. Речиси сите банкарски институции нудат ...
сите 197 | | | веќе видена

Градежниот сектор вработува 7% од вкупниот број вработени во македонската економија и во изминатите години беше една од главните движечки сили за нејзин раст. ...
сите 10 | | | веќе видена

Велешкиот трговски синџир „Жито“ соопшти дека донел одлука предвремено да ги исплати месечните аконтации на данок на добивка за 2020 година, во висина од ...
сите 33 | | | веќе видена

Пред 28 години, на денешен ден, 2-ри април 1992 година, донесен е првиот буџет на независна Република Македонија. Министер за финансии бил Методија Тошевски. ...
сите 95 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel