Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kampe
 • Pushimore
 • Plazhe
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kampe në Ohër

EleshecKategoritë:

kampe, pushimore

GradishteKategoritë:

kampe, plazhe

Izvidnik


 • Adresa: Lagjja Daljan p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7436 км

Kategoritë:

kampe, pushimore

LubanishtaKategoritë:

kampe, plazhe

Ohrid turistKategoritë:

hotele, pushimore, kampe

PartizanKategoritë:

pushimore, kampe

Voen Kamp Sv.NaumKategoritë:

kampe

Mapa

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
сите 20 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj