Ivbis


 • Adresa: Bul.Aleksandri i Maqedonisë 45
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  1%save
  Retail Price - VAT Included:46.000 MKD45.540 MKD

  Karcher PUZII 100 SUPER

  Retail Price - VAT Included:70.500 MKD

  Karcher BDS 43/150 C

  Retail Price - VAT Included:116.000 MKD

  Karcher B 40 C Ep D 43

  Retail Price - VAT Included:41.000 MKD

  Karcher KM 70/20 C 2SB

  Retail Price - VAT Included:36.900 MKD

  Karcher HD 5/15 C Plus

  Retail Price - VAT Included:17.000 MKD

  Karcher WD 5.500 M

  Retail Price - VAT Included:190.000 MKD

  Karcher HDS 850-4M

  Retail Price - VAT Included:19.500 MKD

  Karcher NT 35/1 Ap

  Retail Price - VAT Included:23.000 MKD

  Karcher SE 4001

  Retail Price - VAT Included:13.500 MKD

  Karcher SC 2500 C


  Shikoni prodhimet tona në

  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Vap Mak


  • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 151 mezanin
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7847 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

  VAP MAK, Shkup, e themeluar në vitin 1993, është përfaqësues gjeneral i kompanisë Nilfiks-ALTO nga Danimarka, më parë e njohur si WAP-ALTO.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1507038221_17.png?t=true&w=300&h=300
  Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  KNL Sistemi


  • Adresa: Bojmija 6/1 llok.5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

  KNL Sistemi është specialist juaj në fushën e higjienës. Motoja jonë “Higjienë inovative” reflekton kërkesat pas një fuqie të vazhdueshme inovative.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/56759d691dcefff1f2cb2d8b6aeed2ce.jpg?t=true&w=300&h=300
  Dërgesë

  VS Profesional


  • Adresa: 11 Tetori 86 llok.4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7861 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  Produkte letre, dispenzuesve, pajisjet dhe pastrimi për përdorim profesional.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563880644_62.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Klintek


  • Adresa: Naroden front 19-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  CLINTEK DOOEL nga Shkupi është një përfaqësues i autorizuar i kompanisë gjermane Kärcher. Në këtë mënyrë, të gjithë gamën e makinave, pajisjeve dhe produkteve të pastrimit të Kärcher janë në dispozicion në të gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1539079236_61.jpg?t=true&w=300&h=300
  Mapa

  Пензионерите со јануарската пензија ќе добиваат поголема пензија по основ на усогласување на пензијата со порастот на трошоците за живот кои во второто ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев денеска на својата фејсбук страница напиша дека поддршката на домашниот туризам и ваучерите „Дома си е дома“ дадоа одлични резултати за ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Нова, втора група од 770 кредитни барања е одобрена од третата бескаматна кредитна линија со грант компонента – Ковид 3, која се реализира со финансиска ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Германската компанија „Ипротекс“ и Дирекцијата за технолошко индустриски зони потпишаа договорот за државна поддршка, со кој оваа германска компанија, дел од ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Високото ниво на девизните резерви акумулирани во периодот пред пандемијата ѝ овозможи на Народната банка да реагира навремено и смело преку намалување на ...
  сите 91 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj