Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Automobila - pajisje për lavazhe
 • Pastrim dhe larje të qilimave dhe tepihëve - pajisje
 • Pastrim - makina dhe pajisje
 • Pastrim kimik - pajisje
Повеќе филтриПомалку филтри

Automobila - pajisje për lavazhe по градови

Kumanovë Shkup Strumicë Vinicë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Automobila - pajisje për lavazhe

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

Vap Mak


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 151 mezanin
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

VAP MAK, Shkup, e themeluar në vitin 1993, është përfaqësues gjeneral i kompanisë Nilfiks-ALTO nga Danimarka, më parë e njohur si WAP-ALTO.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1507038221_17.png?t=true&w=300&h=300

Bo-Ki


 • Adresa: Cërnogorska 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Disho


 • Adresa: rr.1510 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ivbis


 • Adresa: bul.Aleksandri i Maqedonisë (Edvard Kardel) 45
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вash Point


 • Adresa: Ograzden 2-2/8
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dusanka


 • Adresa: Marshal Tito 106
 • Vendi: Vinicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Full car cear Macedonia


 • Adresa: Done Bozhinov 41
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çoçe


 • Adresa: bul.Revolucioni i Tetorit 1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7436 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претседателот на РКЕ, Марко Бислимовски информира дека во земјава има околу 660.000 домаќинства, а просечната потрошувачка на струја е 416 киловат часови на ...
сите 71 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска денеска ги претстави најновите, априлски, макроекономски проекции на Народната банка, пред ...
сите 132 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе Одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во просек за 1,80 % ...
сите 102 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 19 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj