Ivbis


 • Adresa: Bul.Aleksandri i Maqedonisë 45
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  1%save
  Retail Price - VAT Included:46.000 MKD45.540 MKD

  Karcher PUZII 100 SUPER

  Retail Price - VAT Included:70.500 MKD

  Karcher BDS 43/150 C

  Retail Price - VAT Included:116.000 MKD

  Karcher B 40 C Ep D 43

  Retail Price - VAT Included:41.000 MKD

  Karcher KM 70/20 C 2SB

  Retail Price - VAT Included:36.900 MKD

  Karcher HD 5/15 C Plus

  Retail Price - VAT Included:17.000 MKD

  Karcher WD 5.500 M

  Retail Price - VAT Included:190.000 MKD

  Karcher HDS 850-4M

  Retail Price - VAT Included:19.500 MKD

  Karcher NT 35/1 Ap

  Retail Price - VAT Included:23.000 MKD

  Karcher SE 4001

  Retail Price - VAT Included:13.500 MKD

  Karcher SC 2500 C


  Shikoni prodhimet tona në

  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  KNL Sistemi


  • Adresa: Bojmija 6/1 llok.5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

  KNL Sistemi është specialist juaj në fushën e higjienës. Motoja jonë “Higjienë inovative” reflekton kërkesat pas një fuqie të vazhdueshme inovative.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/56759d691dcefff1f2cb2d8b6aeed2ce.jpg?t=true&w=300&h=300
  Dërgesë

  VS Profesional


  • Adresa: 11 Tetori 86 llok.4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7861 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  Produkte letre, dispenzuesve, pajisjet dhe pastrimi për përdorim profesional.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563880644_62.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Klintek


  • Adresa: Naroden front 19-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  CLINTEK DOOEL nga Shkupi është një përfaqësues i autorizuar i kompanisë gjermane Kärcher. Në këtë mënyrë, të gjithë gamën e makinave, pajisjeve dhe produkteve të pastrimit të Kärcher janë në dispozicion në të gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1539079236_61.jpg?t=true&w=300&h=300
  Punojmë 6 ditë në javë

  Vasllin


  • Adresa: F.Bosillovë 145
  • Vendi: Strumicë
  • Distanca: ≈7975 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

  SHTPSH "VASLIN"-SHPK, Bosilovo- janë distributer të autorizuar për shitje të makinave profesionale, aparate dhe detergjente kimike për pastrim dhe mirëmbajtje të higjienës, në të gjitha aktivitetet dhe sipërfaqe të mundshme

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554970172_51.png?t=true&w=300&h=300
  Mapa

  Министерката за финансии Нина Ангеловска учествуваше на настан на Светска банка од висок профил – Тркалезна маса на тема “Политики за поддршка на приватниот ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Звучи парадоксално, но на финансиските друштва во Македонија, иако се тие кои даваат брзи кредити за време на корона-кризата, и на самите им е тешко да ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj