Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по дејности

  • Pastrim kimik - pajisje
  • Pastrim - makina dhe pajisje
  • Pastrim dhe larje të qilimave dhe tepihëve - pajisje
  • Automobila - pajisje për lavazhe
  • Pastrim kimik - servise
Повеќе филтриПомалку филтри

Pastrim kimik - pajisje по градови

Ohër Shkup Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pastrim kimik - pajisje

Swan


  • Adresa: f.Dobrosht
  • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Celes


  • Adresa: Vanço Pitosheski 19-a
  • Vendi: Ohër
  • Distanca: ≈7440 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko klin


  • Adresa: bul.VMRO 3/12-2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 11:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nani-teh


  • Adresa: Mishko Mihajllovski 14-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nova-grup dom


  • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 37/1-23
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

NOVA GRUP DOM është një shërbim për pastrimin profesional të ndërtesave të banimit dhe afarizmit / pastrimi aktual dhe një herë në territorin e tërë Republikës së Maqedonisë

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581407380_05.png?t=true&w=300&h=300

VS Profesional


  • Adresa: 11 Tetori 86 llok.4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7434 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Produkte letre, dispenzuesve, pajisjet dhe pastrimi për përdorim profesional.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563880644_62.png?t=true&w=300&h=300

Vap Mak


  • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 151 mezanin
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7420 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

VAP MAK, Shkup, e themeluar në vitin 1993, është përfaqësues gjeneral i kompanisë Nilfiks-ALTO nga Danimarka, më parë e njohur si WAP-ALTO.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1507038221_17.png?t=true&w=300&h=300
Mapa

Најниски годишни стапки на инфлација се регистрирани во Грција, Малта и Португалија, а највисоки во Унгарија, Полска и ЛуксембургСтапката на инфлација во ...
сите 38 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj