Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
 • Belgrade
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Institutes
 • Faculties & colleges
 • Hospitals
 • Consulting
 • Blood banks
 • Clinics & State Hospitals
 • Academies
 • Geological Exploring
 • Architectural Services
 • Engineering
 • Laboratories
 • Genetics
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Institutes

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Institute of Pharmacology (Institut za Farmakologija)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Institute of Physiology (Institut za Fiziologija)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Institute of Social Sciences and HumanitiesCategories:

institutes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Institution for Exploring Oldslav Culture (Institut za istrazuvanje na Staroslovenska kultura)


 • Address : Kichevsko Dzhade b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈10746 км

Categories:

institutes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Institution of Macedonian Language Krste Petkov Misirkov (Institut za makedonski jazik Krste Petkov Misirkov)


 • Address : Grigor Prlichev 5, p.fah 434
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

institutes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Macedonian Academy of Science and Arts (Makedonska akademija na naukite i umetnostite)


 • Address : bul.Krste Misirkov 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Macedonian Institute for Mediums (Makedonski institut za mediumi)


 • Address : Jurij Gagarin 17-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Macedonian institution for quality


 • Address : bul.Jane Sandanski 113
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км

Categories:

institutes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mining Institute (Rudarski institut)


 • Address : bul.Jane Sandanski 113
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohrid Institute for Economic Strategies and International Relations


 • Address : Vasil Glavinov 14-1/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PNI Academy of Aesthetic Dentistry


 • Address : Klenoec 85 lok.4 i 8
 • Place: Skopje

Categories:

institutes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pet centarCategories:

institutes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Radioteraphy and Onkology-Centre (Radioterapija i Onkologija - Centrala)


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Romalitiko


 • Address : Dimitija Chupovski (Veljko Vlahovikj) 25/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Technical Institute Macedonia/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Transfusiology-Institute of Transfusion Medicine


 • Address : Slobodan Mitrov Danko 17
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈10813 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Повеќе од 500 децата трчаа на годинешната традиционална детска трка на „Охрид трчат“. Поддршката за оваа масовна спортско-рекреативна манифестација оваа година ...
сите 2 | | | веќе видена

Еколошките и одржливите карактеристики на комплексот „Гранд Скопје“ претставени пред локални и меѓународни експерти на Конференцијата за недвижности во Скопје ...
сите 17 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 53 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Цените на кафето на светските берзи во средата продолжија да растат како во вторникот и се искачија на највисоко ниво во последните 3 ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel