Пребарувањето е оптимизирано за Kërçovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Strumicë
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Klube për gjuajtës dhe shigjetarë
 • Armë dhe municion - tregti
 • Dylbi dhe teleskopë
 • Gjueti dhe pajisje për gjueti
 • Peshkim - pajisje dhe mjete
 • Gjuajtje - Terrene
 • Kampim - Pajisje
 • Piroteknikë
 • Armë - Mirëmbajtje Dhe Riparim
Повеќе филтриПомалку филтри

Klube për gjuajtës dhe shigjetarë по градови

Kërçovë Shkup Stip Strugë Strumicë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Klube për gjuajtës dhe shigjetarë

Stratilat/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aqua Bella Resort


 • Adresa: Bregallniçka p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arsenal


 • Adresa: Marshal Tito 107
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

Shitore për gjueti, peshkim dhe armë. Kiosk qitjeje për armë zjarri të shkurta ( pistoletë, revole, pistoletë e kalibrit të vogël) Bëjmë trajnimin për aftësim dhe përdorim të armëve zjarri të shkurta

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620294840_39.png?t=true&w=300&h=300

Klubi për gjuajtje Strelec


 • Adresa: Hristo Batanxhiev (Socijalistiçka Zora) 15-1/13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Letechka Meta


 • Adresa: f.Prosenikovл 247
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7971 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Refleks Shat


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 31
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata për gjuajtje sportivo-rekreative


 • Adresa: Llazar Liçenoski, QSR Kale 31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Strelec/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 2 минути Граѓаните кои струјата ја користат рационално за потребите во домаќинствата, не треба да стравуваат од можни ценовни шекови. Повисоки ...
сите 51 | | | веќе видена

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 79 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика, водни услуги и услуги за управување со комунален отпад на Република Северна Македонија (РКЕ) донесе Одлука со која се ...
сите 42 | | | веќе видена

Во рамките на Втората фаза од Регионалната програма за зајакнување на капацитетите на централните банки на Западен Балкан, финансирана од ЕУ, започна ...
сите 46 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 41 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj