Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Прилеп
 • Штип
 • Гевгелија
 • Велес
 • Охрид
 • Пробиштип
 • Кавадарци
 • Куманово
 • Кичево
 • Струмица
 • Гостивар
 • Крушево
 • Свети Николе
 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Игротеки
 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Ресторани од а до ш
 • Детски забавни и едукативни центри
 • Ресторани - пицерии
 • Спортски Центри, Објекти, Игралишта И Терени
 • Забави - Организатори И Планери
 • Едукативни Центри
 • Кловнови
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Игротеки


Тој Шоп


 • Адреса: Скопски пат 8, Палма Мол кат 2
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9424 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 22:00

Хакуна Матата


 • Адреса: с.Визбегово б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9433 км

Дејности:

игротеки

Дизни


 • Адреса: Радишанска 24
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9434 км

Дејности:

игротеки

Дадан


 • Адреса: Бутелска б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9434 км

Дејности:

игротеки

Скуби Ду


 • Адреса: Перо Чичо 30
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9435 км
 • Работно време: Пон - Нед од 14:00 до 22:00

Дејности:

игротеки

Буба Мара


 • Адреса: бул.3-та Македонска Ударна Бригада 162
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9436 км

Дејности:

игротеки

Бабалу


 • Адреса: Македонска Војска 20 (Црвена Армија)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9436 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00

Дејности:

игротеки

Палавковци


 • Адреса: Александар Урдаревски б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9436 км

Дејности:

игротеки

Детелина


 • Адреса: Скупи 30-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9436 км

Дејности:

игротеки

Том и Џери


 • Адреса: Мраморец 7-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9436 км

Дејности:

игротеки

Дримленд


 • Адреса: Кленоец 85 лок.6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9437 км

Дејности:

игротеки

Тиквичка


 • Адреса: Волгоградска б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9437 км

Принц


 • Адреса: Ферид Мурати 30
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9437 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 00:00

Хабиленд


 • Адреса: бул.8-ми Септември б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9437 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 23:00

Дозволете да ви организираме роденден за паметење! Родендените грижливо се организираат и се прилагодуваат на желбите на славеникот/славеничката во договор со родителите.

Имагинариум


 • Адреса: Љубљанска 4 лок.301, Сити Мол кат 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9437 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 22:00

Дејности:

игротеки

Златна ѕвездичка


 • Адреса: ул.30 бр.2-в
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9437 км

Дејности:

игротеки

Грин Хаус


 • Адреса: бул.Илинден 94-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9438 км

Дејности:

игротеки

Колорес


 • Адреса: Никола Тесла 9-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9438 км

Дејности:

игротеки

Фан хаус


 • Адреса: Париска б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9438 км

Дејности:

игротеки

Мапа

Ќе се подобри ли статусот на пензионерите? Така барем најавуваат од Министерството за труд и социјална политика. Имено, се најавува скок на минималната пензија ...
сите 17 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи