Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Игротеки
 • Ресторани - пицерии
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Игротеки во Струмица

Ла Вита


 • Адреса: Климент Охридски 53
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7543 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

Пиндолино


 • Адреса: 11-ти Октомври 39
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7542 км

Дејности:

игротеки

Плеј


 • Адреса: Ѓуро Салај 8
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7542 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Мапа

Еколошката активистка, Грета Тунберг учествуваше на собир за клима во швајцарскиот град Лозана, неколку дена пред да замине на Светскиот економски форум во ...
сите 14 | | | веќе видена

Фондот за иновации и технолошки развој и Македонската банкарска асоцијација потпишаа Меморандум за соработка за олеснување и зголемување на пристапот до ...
сите 20 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи