Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Игротеки во Прилеп

Бамби


 • Адреса: Мице Козар 10
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 20:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дизни


 • Адреса: Јоска Јорданоски 38
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 22:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зиги


 • Адреса: Дрварска 1
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7474 км
 • Работно време: Пон - Пет од 11:00 до 19:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Инфинити


 • Адреса: Кеј 9-ти Септември 19
 • Место: Прилеп

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Канга клуб


 • Адреса: 11-ти Октомври 82/1
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лозиго


 • Адреса: Ѓорче Петров 44
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Саб од 12:00 до 21:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маша


 • Адреса: Браќа Миладиновци 5
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 22:00 • Нед од 14:00 до 22:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пинк Пантер


 • Адреса: Мечкин Камен 40-б
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7476 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 15:00 до 20:00 • Нед од 13:00 до 18:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Попај


 • Адреса: Димитар Влахов 29
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7476 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тик-так


 • Адреса: Кузман Јосифоски 118
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7474 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цреша


 • Адреса: Рампо Левката 19
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 12:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

За периодот од 1-ви април до 30-ти ноември 2020-та година, Турција одлучи да го намали ДДВ-то во хотелскиот сегмент од веќе ниските осум на само еден процент. ...
сите 72 | | | веќе видена

Кроациа Осигурување АД – Друштво за осигурување на Живот со седиште на Ул. Костурски Херои, бр.38, 1000 Скопје, на ден 13.07.2020 година распишува: МЕНАЏЕР ЗА ...
сите 7 | | | веќе видена

Ендру Торе, регионален претседател на Visa за Централна и Источна Европа, Блискиот Исток и Африка, за влијанието на COVID-19 и како да се започне закрепнување ...
сите 15 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи