Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Игротеки во Охрид

Вилиџ Вања Камчев


 • Адреса: 7-Ми Ноември 179
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Смајли


 • Адреса: Партизанска 38/а
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км
 • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 21:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хепи ленд


 • Адреса: бул.Туристичка 47-а
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 21:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

СДСМ останува целоснo посветена на заштита и унапредување на животниот стандард на граѓаните. Укината е дополнителната акциза на дизел горивото со што ...
сите 136 | | | веќе видена

Од Кочани и Берово денеска почнуваат ИПАРД инфо деновите за мерката 7: „Диверзификација на фарми и развој на мали бизниси“. Сите заинтертесирани земјоделци, ...
сите 27 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи