Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Куманово
 • Прилеп
 • Штип
 • Велес
 • Крушево
 • Пробиштип
 • Кичево
 • Струмица
 • Гевгелија
 • Тетово
 • Гостивар
 • Свети Николе
 • Струга
 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Игротеки
 • Ресторани
 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Детски забавни и едукативни центри
 • Ресторани - пицерии
 • Спортски Центри, Објекти, Игралишта И Терени
 • Тениски Игралишта
 • Лаунџ Барови
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Игротеки


Бекјард


 • Адреса: Димитија Чуповски (Вељко Влаховиќ) 25
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мондано плејграунд центар


 • Адреса: Димитија Чуповски (Вељко Влаховиќ) 25
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дримленд


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 22:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Скуби Ду


 • Адреса: Перо Чичо 30
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10685 км
 • Работно време: Пон - Нед од 14:00 до 22:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Плеј парк


 • Адреса: Беласица 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Киносенс 7Д


 • Адреса: бул.Кочо Рацин б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Саншајн


 • Адреса: Јани Лукровски, ТЦ Автокоманда 5 лок.1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мамба


 • Адреса: ул.1, с.Стајковци 32-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Митеја


 • Адреса: Бранко Богдански Гуцман 20
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алка комплекс


 • Адреса: с.Долно Соње
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Колорес


 • Адреса: Симеон Кавракиров 20
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 22:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Робин Худ


 • Адреса: Дичо Петров 8-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Буба Мара


 • Адреса: бул.3-та Македонска Ударна Бригада 162
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10686 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Морски Свет


 • Адреса: Венијамин Мачуковски 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 22:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бајка


 • Адреса: бул.АСНОМ 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 22:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дримленд


 • Адреса: Милан Зечар 4 лок.1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дримленд


 • Адреса: бул.Јане Сандански 67
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 22:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пчеличка


 • Адреса: Козјак 37-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10687 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стон револушн


 • Адреса: с.Проевце
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Селекшн продукција


 • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 68/3-14
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Државниот завод за статистика денеска објави дека трошоците на животот во ноември се зголемени за 19,5 проценти во споредба со истиот месец лани, а цените на ...
сите 58 | | | веќе видена

Деновиве во поголемите ланци на маркети сме сведоци на намалување на цените на производите, па така леб може да се најде од 37-40 денари, маслото за јадење е ...
сите 71 | | | веќе видена

Ова што сега се предлага како даночна реформа воопшто не е даночна реформа оти сè останува исто. Јас и пред да влезам во Министерството за финансии зборував за ...
сите 153 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 43 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи