Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Gostivar
 • Kërçovë
 • Ohër
 • Prilep
 • Tetovë
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Gurë - tregti
 • Ndërtimtari - materiale
 • Mermer dhe granit - prodhim dhe tregti
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Gurore
 • Gurëthyes
 • Jometale
 • Miniera
 • Patundshmëri - Tregti
 • Sanitari
 • Materiale Dekorative
 • Xehe Dhe Xehtari
 • Kamin - Vatra
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Rërë Dhe Çakalli
 • Pllaka
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gurë - tregti

Porfidi Ballkan


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

gurë - tregti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Porfido Itallija


 • Adresa: Lagja Mllaki p.n.
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

gurë - tregti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Reka Porfido


 • Adresa: Lagjja. Mllaki Gostivar p.n.
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

gurë - tregti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ri-Ep


 • Adresa: Goce Dellçev 169
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

Ri-Ep është një kompani që zotëron një minierë travertine dhe dy fabrika përpunimi.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1489415714_61.png?t=true&w=300&h=300

Rid Kop


 • Adresa: Kacanicki pat p.n.
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rudproekt


 • Adresa: Bul.Aleksandri i Maqedonisë 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sani Extra


 • Adresa: Vera Jociq 61
 • Vendi: Kriva Pallankë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sileks travertin


 • Adresa: Idustriska p.n.
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tangra-MK


 • Adresa: Bul.V.S.Bato 81-2/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Termo-Instal


 • Adresa: Rruga Magjistrale p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tim-Union


 • Adresa: Zhelezniçka p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tom-trade


 • Adresa: Marshall Tito 86
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

VallimpeksKategoritë:

gurë - tregti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Ковид-кризата во нашата земја настапи кон средината на март и едноставно е невозможно во олку кус период да доведе до несолвентност на банка и да биде пресуден ...
сите 44 | | | веќе видена

Воведување на државна гарантна шема, даночен календар, електронска фактура, се некои од барањата кои министерот за финансии Фатмир Бесими за време на средбата ...
сите 111 | | | веќе видена

Има мали гужви но исплатата на депозитите на клиентите на Еуростандард банка тече нормално и без проблеми, изјави денеска Антонио Аргир, претседател на ...
сите 59 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj