Пребарувањето е оптимизирано за Dibër

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Materiale ndërtimi - repromaterijale për punim
 • Ndërtimtari - materiale
Повеќе филтриПомалку филтри

Materiale ndërtimi - repromaterijale për punim по градови

Dibër Gostivar Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Materiale ndërtimi - repromaterijale për punim

Digips


 • Adresa: Leninova 29
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

A&N Mikrogranulat


 • Adresa: Zona industriale p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

A&H Mikrogranulat merret me bluarjen e mineraleve natyrale industriale, që i fiton nga minierat e saj dhe ofron një gamë të gjerë produktesh: fraksione të ndryshme të kalciumit nga 0.200 deri 3 mm dhe sipas kërkesave të klientit, kalcit i mikronizuar me madhësi të thërrmijave nga 5 µ, 10 µ, 20 µ, 40 µ, 63 µ, dhe 90 µ, dhe gurrë i thërrmuar prej 1мм do 3мм.

Loba shop


 • Adresa: Hristo Tatarçev 1 llam.3 llok.1,2
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Mapa

Над 2700 лица во текот на минатата година се пожалиле во Организацијата на потрошувачите на Македонија. Најмногу поплаки имало во скопскиот регион, повеќе од ...
сите 4 | | | веќе видена

Една од најголемите странски инвестиции од времето на владеење на поранешниот премиер Никола Груевски, прилепски „Гентерм“, го промени својот официјален назив ...
сите 5 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj